KAHREDEN ÖLÜM 

  • Haberin Tarihi: 26 Ağustos 2019
  • Bu haber 1907 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
KAHREDEN ÖLÜM 

Orhangazi’de akşam saatlerinde Çeltikçi altındaki bir çiftlik evinin bahçesinde çim biçme makinesinin ara kablosunu tutan 22 yaşındaki genç adam elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. Orhangazi’de müteahhitlik ve nalburluk yapan Yusuf Özdemir’in oğlu olduğu belirlenen genç adamın ölümü ailesini yasa boğdu.

 Olay bugün saat 18.30 sıralarında Orhangazi’ye bağlı Çeltikçi mahallesi altında bir çiftlik evinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Orhangazi’de müteahhitlik ve nalburluk yapan Yusuf Özdemir, oğlu Muhammet Özdemir (22) ile birlikte bahçede çim biçme makinesi ile çimleri biçtiği esnada oğlu Muhammet Özdemir, çim biçme makinesinin ara kablosunu taşımak için eline aldığında elektrik akımına kapıldı.

 Hastaneye kaldırıldı

Elektrik akımına kapılan ve 1 ay önce askerden geldiği belirlenen Muhammet Özdemir ağır yaralandı. Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırılan Muhammet Özdemir burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

 Ailesi gözyaşlarına boğuldu

Babasının İstanbul Sultanbeyli’deki işlerini yürüttüğü belirlenen ve İstanbul’da yaşayan Muhammet Özdemir’in vefat haberini alan baba Yusuf Özdemir ve diğer aile fertleri hastanede gözyaşlarına boğuldu. Muhammet Özdemir’in ölümü ile ilgili Jandarma ve Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı. 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.