İsmail Yılmaz; Birlikte yöneteceğiz

  • Haberin Tarihi: 6 Şubat 2019
  • Bu haber 263 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İsmail Yılmaz; Birlikte yöneteceğiz

Millet İttifakı Belediye Başkan adayı İsmail Yılmaz Kapalı Pazar yerinde pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Pazarcı esnafın satışların düşüklüğünden ve yetkililerin ilgisizliğinden yakındığını belirten Yılmaz, Belediye iktidarını aldıklarında hizmetleri Orhangazililerin öneri ve istekleri doğrultusunda hayata geçireceklerini belirtti.

Önceki gün ilçemizde kurulan kapalı Pazar yerini ziyaret eden İsmail Yılmaz, vatandaşlarla sohbet ederek pazarcı esnafın sorunlarını dinledi. “Özellikle son 4 yıldır vatandaşlarımızı tek tek dinliyorum. Sorunlar her geçen gün azalacağına artıyor. Pahalılık sebebi ile satışların düşüklüğünden yakınan esnafın şikayetlerine ve taleplerine de maalesef kulak verilmiyor. Bu ilgisizlik ve vurdumduymazlığa son vermek için çok ciddi çalışmalarımız olacak” dedi.

İlçe yönetiminde o ilçenin vatandaşlarının da görüş ve önerileri dikkate alınarak bir yönetim tarzı belirlenmesi gerektiğini vurgulayan Millet İttifakı adayı Yılmaz, “Halkımızın bize vereceği destekle tüm sorunlara çözüm getireceğiz. Benim belediye başkanlığımda esnaflarımızın sorunlarını onlarla konuşarak, birlikte çalışmalar yaparak ve projeler üreterek çözeceğiz. Yapacağımız bütün hizmetleri, benim istediğim anlayışı ile değil, vatandaşların öneri ve istekleri doğrultusunda hayata geçireceğiz. Orhangazi’yi gerçek anlamda tüm vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.