“İş Sizi çağırıyor”

  • Haberin Tarihi: 8 Kasım 2017
  • Bu haber 367 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“İş Sizi çağırıyor”

Bölge için önemli fırsat

Orhangazi, Gemlik ve İznik bölgesinde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarının İnsan Kaynakları çalışanları ile Gemlik İŞ Kur temsilciliği 17-18 Kasım tarihlerinde İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması adı altında bir organizasyon gerçekleştiriyor. Konu ile ilgili Gemlik Serbest Bölge’de bir basın toplantısı düzenlendi.

Gemlik Sosyal Yaşam Merkezinde 17-18 Kasım 2017 Saat 10:00 ile 18:00 arasında 1. Gemlik’te İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması “İŞ sizi Çağırıyor” sloganıyla Gemlik Kaymakamlığı, Gemlik Belediyesi, Gemlik İşkur, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası ve Gemlik Ticaret Borsası desteğiyle düzenlenecek. Konu ile ilgili dün Gemlik Serbest Bölge’de bir tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıda açıklama yapan Serkan Güllü, Gemlik, Orhangazi, İznik ve Bursa Merkez İlçelerini kapsayan bu bölgelerdeki iş arayan ve işverenleri bir araya getirecek; iş görüşmeleri, iş başvuruları, staj başvuruları, ücretsiz seminer ve Konferansların düzenleneceği bu etkinliğin 2017 yılında başlatılan Çalışma Hayatında Milli Seferberlik kapsamında Biz Serbest bölge Firmaları olarak en başından beri desteklemekteyiz dedi. Güllü,

bu kadar gönüllü firma, Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Sivil Toplum Örgütlerinin mesai gözetmeksizin yapmış olduğu bu çalışmaya serbest bölge firmaları olarak tüm desteği verdiğimizi beyan eder 17-18 Kasımda Gemlik Sosyal Yaşam Merkezinde yapılmasını planlanan bizimde bir parçası olduğumuz İş Sizi Çağırıyor etkinliğimize davet ederiz.

Bu organizasyonda emeği geçen; Başta Gemlik Kaymakamımız Gürbüz Karakuş Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Gemlik Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Kemal Akıt, Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır, Bursa İşkur İl Müdürü Feyzullah Eren Türkmen, Gemlik İşkur Müdürü Ünver Ünver, tüm kamu kurum ve kuruluşlarına ve ayrıca fuara destek veren ve katılacak tüm firmalarımıza şükranlarımızı sunarız dedi.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.