İş güvenliği sektörüne Orhangazi imzası

  • Haberin Tarihi: 5 Kasım 2019
  • Bu haber 537 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İş güvenliği sektörüne Orhangazi imzası

Orhangazili işadamları Mehmet Çakar ve Cem Kapitan ortaklığında kurulan, Bursa ve çevre illere hizmet veren Uludağ OSGB, kısa süre içinde sektöre adını yazdırdı.

Orhangazi’nin tanınmış isimlerinden Cem Kapitan ve Mehmet Çakar tarafından işletilen Uludağ OSGB, iş güvenliği sektöründe kısa zamanda uzun mesafe kat etti.

2013 yılında Gemlik’te kurulan Uludağ OSGB, Nisan 2019 tarihinde Çakar ve Kapitan tarafından devralındı. Hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri yelpazesini genişletmeyi amaçlayan Uludağ OSGB, Bursa ve ilçelerinin yanı sıra çevre illerde de adını duyurdu. Bünyesinde 4 doktor, 2 hemşire, 8 uzmandan oluşan kadrosu ile faaliyet gösteren Uludağ OSGB, Bursa’nın yanında Yalova, İzmit, Bilecik, Balıkesir, Kütahya ve ilçelerine de hizmet vermeye başladı.

‘MOTTOMUZ KISA SÜREDE EKSİKSİZ HİZMET’

Uludağ OSGB’nin müşterilerine zamanında ve eksiksiz hizmet sunmayı amaç edindiğini ifade eden işletmecilerden Mehmet Çakar,  ‘Her zaman için müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven ilkelerini korumak temel prensibimizdir. Şirketimiz çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunma prensibini benimsemiştir.’ diye konuştu.  

Çakar, Uludağ OSGB’nin hizmet verdiği alanları ise; ‘İşyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı, risk analizi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, acil durum planlaması, periyodik test ve kontroller, periyodik sağlık taramaları, işyeri ortam ölçümleri, ilk yardım eğitimi, patlamadan korunma dokümanı, temel yangın eğitimi, OHSAS 18001 yönetim sistemi’ şeklinde sıraladı.

 

‘AMACIMIZ EN İYİ OLMAK’

Geride kalan 7 aylık süreçte önemli mesafeler kat ettiklerine vurgu yapan Çakar, ‘İlk hedefimiz; müşteri memnuniyetinde yakaladığımız başarıyı sürdürüp, arttırarak Bursa bölgesinin en iyi firması olmaktır.’ dedi.  Uludağ OSGB’nin Bursa hedefini tutturmanın yanında çevre şehirlere hizmet vermeyi de sürdüreceğini belirten Çakar, ‘Bursamız Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Bizde şehrimize yakışanın en iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz’ diye konuştu.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.