İMİB başkanı yine Dinçer oldu

  • Haberin Tarihi: 15 Nisan 2018
  • Bu haber 238 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İMİB başkanı yine Dinçer oldu

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği’nin genel kurulu yapıldı. Orhangazili işadamı Ergün Efendioğlu’nun da aday olduğu kongrede mevcut başkan Aydın Dinçer 177 oy alarak  yeniden başkan seçilirken, Ergün Efendioğlu ve ekibi 145 oyda kaldı.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın eski başkanı Ergün Efendioğlu’nun da aday olduğu İstanbul Maden İhracatçıları Birliği’nin Olağan Genel Kurul toplantısı  İstanbul’da yapıldı. Mevcut başkan Aydın Dinçer’in yanı sıra Ergün Efendioğlu ve Mustafa Selçuk Çevik’in de aday olduğu kongrede Aydın Dinçer 177 oy alarak İMİB’in başkanlığına yeniden seçildi. Orhangazili işadamı Ergün Efendioğlu ve ekibi ise kongrede 142 oy aldı. Böylece kongrede mevcut başkan Aydın Dinçer yeniden başkanlığa seçilmiş oldu. Kongrede Mustafa Selçuk Çevik ise 62 oy alabildi.

Efendioğlu’ndan teşekkür

Kongre sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Ergün Efendioğlu, kongrenin madencilik sektörüne hayırlar getirmesini diledi. Efendioğlu mesajında şunları söyledi; Kıymetli dostlarım, bugün gerçekleştirdiğimiz İstanbul Maden İhracatçı Birliği seçimlerini değerli rakibim Aydın Dinçer kardeşim 177-145 kazanmıştır. Aydın Dinçer kardeşimi ve kıymetli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Sektör olarak her zaman yanlarında ve destekçileri olacağız. Seçimlere kısa süre kala girdiğimiz adaylık yarışında bizlere destek veren tüm dostlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Seçimlerimiz ülkemize ve Türk madenciliğine hayırlı olsun.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.