HEDEF BÜYÜK

  • Haberin Tarihi: 27 Şubat 2019
  • Bu haber 583 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
HEDEF BÜYÜK

Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi ve Orhangazi Lojistik faaliyet alanlarını genişletecek

Orhangazi’nin en büyük sivil dinamikleri arasında yer alan Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi ve Kooperatif bünyesinde kurulan Orhangazi Lojistik, özellikle şirket vasıtası ile Orhangazi’deki hedefini gelecek adına daha yüksek tutmaya başladı. Orhangazi Lojistik A.Ş.’nin faaliyet alanlarını genişleteceğini belirten Kooperatif Başkanı Beytullah Güneş gelecekte şirket olarak depoculuk faaliyetine de gireceklerini ifade etti.

Gücü ve kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük nakliye şirketleri arasında yer alan Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi ve Kooperatife bağlı Orhangazi Lojistik gelecek dönemlere dair hedefini büyüttü. Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi ve Orhangazi Lojistik A.Ş. başkanı Beytullah Güneş Taşıyıcılar Kooperatifi’nin ve şirketin hedeflerini anlattı. Güneş, 2018 yılının üçüncü çeyreği ile son çeyreğini sektör olarak sıkıntılı geçirdiklerini belirterek, buna rağmen 2018 yılı olarak 2017 yılını biraz daha iyi kapattık dedi.

Kontrollü büyüme gerekiyor

Orhangazi’nin gelecekte lojistiğin merkezi olacağını ifade eden Beytullah Güneş, bu kaçınılmaz bir gerçek. Otoyolun hizmete girmesi, Gemlik limanı, Bursa’nın sanayi gücü, İstanbul’un artık daha yakın olması Orhangazi’yi gelecekte lojistikte çok güçlü bir seviyeye taşıyacaktır dedi. Güneş, ancak bu büyüme ve gelişme kontrollü yapılması gerekiyor. Yerel yönetim ve şehri idare edenlerin lojistikte gelecekte güçlü bir bölge olmak için oluşacak zemini hazırlarken, kontrollü bir gelişime izin vermesi gerekiyor dedi.

Gelecekte depoculuk faaliyetlerimizi başlatacağız

Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Beytullah Güneş, kooperatifin 272 payla ve 350 araçla hizmet vermeye devam ettiğini belirterek, kooperatif olarak ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, İzmir ve Mersin olmak üzere 7 coğrafyaya nakliye işi yürütüyoruz. Kooperatif bünyemizde kurduğumuz şirket vasıtası ile üyelerimize farklı alanlarda katkı sunuyoruz. Bu noktada gelecekte şirketimiz vasıtası ile depoculuk faaliyetleri de yürüteceğiz. Bununla ilgili alt yapı çalışmalarımızın planlamasını yapıyoruz. Hedefimiz güçlü olan kooperatif ve şirketimizi daha güçlü hale getirmek diye konuştu.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.