Haziran ayı meclisi yapıldı

  • Haberin Tarihi: 2 Haziran 2017
  • Bu haber 343 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Haziran ayı meclisi yapıldı

Orhangazi Belediyesi’nin haziran ayı Belediye Meclis toplantısı yapıldı. Neşet Çağlayan başkanlığında yapılan meclis toplantısında 7 madde görüşülerek karara bağlandı. Orhangazi Belediyesi bünyesinde Spor İşleri Müdürlüğü kurulması haziran mecisinde oy birliği ile kabul edildi.

Orhangazi Belediyesi’nin Haziran ayı meclis toplantısı, Belediye Meclis toplantı salonunda Neşet Çağlayan başkanlığında yapıldı. 3’ü teklif, 4’ü de ek teklif maddeleri olmak üzere toplamda 7 gündem maddesinin görüşülüp karara bağlandığı Haziran ayı meclis toplantısında tüm kararlar oy birliği ile alındı.

SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURULUYOR

Meclis toplantısının ilk gündem maddesi Belediye Bünyesinde Spor İşleri Müdürlüğü kurulması konusunda oldu. Yapılan oylama sonrasında belediye Spor İşleri Müdürlüğü Birimi oy birliği ile kabul edildi. Meclis toplantısında Destek Hizmetleri Müdürlüğü bütçesinden Park ve Bahçeler Müdürlüğüne ödenek aktarılması plan ve bütçe komisyonuna aktarılırken, Yeniköy mahallesinde bir taşınmazda imar değişikliği yapılması konusu da imar komisyonuna havale edildi.

COMPONENTASPOR BELEDİYESPOR, ORHANGAZİSPOR’DA BELEDİYESPOR OLUYOR

Haziran ayı meclis toplantısında Muradiye Mahallesinde ve Fatih Mahallesinde iki ayrı parselin plan değişikliği maddeleri de imar komisyonuna havale edildi. Daha önce kapatılan Componentaspor Kulübü’nün isminin Orhangazi Belediyesi Futbol Kulübü, 3.lig temsilcisi Orhangazispor’un da Orhangazi Belediyespor olması konularının hukuk komisyonuna havale edilmesi ve Sözleşmeli personel çalıştırılması ve ücretlerinin belirlenmesi de oy birliği ile kabul edildi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.