HATEM EĞİTİM KURUMLARINDA DEĞİŞİM BAŞLADI

  • Haberin Tarihi: 13 Ağustos 2018
  • Bu haber 363 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
HATEM EĞİTİM KURUMLARINDA DEĞİŞİM BAŞLADI

Orhangazi’den de çok sayıda öğrencisi bulunan Hatem Eğitim Kurumları, Orhangazi Eyüp Topçu Anadolu Lisesinde uzun yıllar okul müdürlüğü, Orhangazi Milli Eğitim Müdürlüğü ve bir dönem Orhangazi Belediye Başkan yardımcılığı görevlerinde de bulunmuş olan Hüseyin Avni Ünen’i kadrosuna dahil etti. Eğitim hayatı başarılarla dolu Hüseyin Avni Ünen Hatem Fen ve Anadolu Lisesi’nin müdürlüğü görevine getirildi.

Gemlik’te faaliyet gösteren ve Orhangazi ile İznik’ten de çok sayıda öğrenciyi bünyesinde barındıran Hatem Eğitim Kurumları Eğitim Koordinatörü Nejdet Kırtan, Hatem Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Avni Ünen ve Hatem Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Cihan Biten ile birlikte Tuna Gazete’yi ziyaret etti. Tuna Gazete yöneticileri Hasan Bozbey ve Musa Öztürk ile bir araya gelen Hatem Eğitim Kurumları yöneticileri, okulun yeni dönemine ilişkin bilgi verdiler.

Efsane ismi kadrosuna dahil etti

Gaziantep’te bulunan ve Türkiye genelinde Gemlik’te 2, Adıyaman, Manisa ve Aydın’da da Şubeleri bulunan Hatem Eğitim Kurumları Gemlik’te faaliyet gösterecek Fen ve Anadolu Lisesi Müdürlüğüne ise Orhangazi’de eğitim camiasının önemli ismi Hüseyin Avni Ünen’i getirdi. Orhangazi’de 1993 yılında kurulan Orhangazi Eyüp Topçu Anadolu Lisesi’nde uzun yıllar Müdürlük yapan, Orhangazi Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan ve bir dönem de Belediye Başkan yardımcılığı yapan Hüseyin Avni Ünen Hatem Eğitim Kurumlarında Fen ve Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine getirildi.

Yeni dönem ile ilgili bilgi verdiler

Hatem Eğitim Kurumları Koordinatörü Nejdet Kırtan Hatem Gemlik Okullarının Genel Merkez tarafından yeniden devralındığını belirterek, yeni döneme yepyeni bir yapılanma ile giriyoruz. Yeni dönemde hem Sağlık Meslek Lisesi olarak hem de Fen ve Anadolu Lisesi olarak eğitim kalitemizi çok daha yukarılara çekerek hizmet vermek istiyoruz dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.