Hakemler sahaya indi

  • Haberin Tarihi: 13 Eylül 2019
  • Bu haber 484 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Hakemler sahaya indi

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Bursa Şubesi yeni sezona “merhaba” dedi. Büyükşehir Belediye Stadı’nda yapılan sezon açılışı renkli görüntülere sahne oldu. Açılışa Gençlerbirliği Orhangazispor yöneticileri de katıldı.

TFFHGD Bursa Şubesi Başkanı Özgür Uçak, “Sporun dostluk ve kardeşlik olduğu fair play içinde geçmesi için hizmet edeceğimizden emin olabilirsiniz. Sizi en iyi şekilde temsil etmeye, Bursa hakem camiasının daha iyi yerlere gelmesi için çalışıyoruz. Çalışmalarımız herkesin beğenisini kazanıyor. Bu tabii ki İl Hakem Kurulu’yla uyumlu çalışmalarımızla oluyor” dedi. İl Hakem Kurulu Başkanı İsa Yücel Çırakoğlu da “Umarım sezonu başarıyla tamamlayacağız. Bu sezon klasman hakemimiz 31’den 41’e yükseldi. Ayrıca 118 il, 142 aday hakemimiz ve 92 gözlemcimiz bulunuyor. Yeni sezonun sahada ve saha kenarında mücadele eden herkese hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Açılış törenine AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, TFF Temsilciler Kurulu Başkanı ve TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, TFF Dış İlişkiler Yönetim Kurulu Üyesi Buse Arıcı, TFF Güney Marmara Bölge Müdürü Atila Dönmez, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Abdurrahman Dağlar, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (BASKF) Başkanı Osman Kılıç, İl Hakem Kurulu Başkanı Recep Kayın, Saha Komiserleri Derneği Bursa Şube Başkanı Ercan Ütücü, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Süleyman Çelik, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Nilüfer Belediye Başkan Yardımıcısı Adem Vural, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Hamdi Cingil, taban birlikleri temsilcileri, hakemler ve aileleri katıldı.

 

Gençlerbirliği yöneticilerine plaket

TFFHD Bursa Başkanı Özgür Uçak, açılışa katılan Gençlerbirliği Orhangazispor Başkanı Muhammet Topal ve ikinci başkan Fatih Dalgıç’a plaket takdim etti.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.