GÜNDEM YENİ SANAYİ SİTESİ

  • Haberin Tarihi: 19 Şubat 2020
  • Bu haber 272 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
GÜNDEM YENİ SANAYİ SİTESİ

Aydın’dan Sanayi ve Teknoloji İl Müdürünü ziyaret etti

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bursa İl Müdürü Mehmet Latif Deniz’i beraberindeki heyet ile ziyaret etti. Başkan Aydın,  Başkan Yardımcısı İbrahim Korkmaz, Orhangazi Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turgay Durmuş ve Sanayi Esnafı Yapı Kooperatifi Başkanı Kadir Şimşek Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bursa İl Müdürü Mehmet Latif Deniz’i ziyaret ederken, ilçede inşa edilmesi planlanan yeni sanayi sitesi ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 

Belediye Başkanı Bekir Aydın İlçemizde kurulması planlanan yeni sanayi sitesi hakkında bilgiler verdi. Başkan Aydın şehir merkezinde bulunan sanayi esnafını şehir dışına taşımak ve esnafa daha rahat bir faaliyet göstereceği bir alan oluşturmak için çaba harcadıklarını ifade etti. Geçtiğimiz günlerde Bakan yardımcısı Hasan Büyükdede ile bir araya geldiğini ifade ederek Bakan yardımcısından desteklerini aldıklarını ifade etti. İlçemiz günden güne gelişmekte olduğunu, şehrin içerisinde kalan sanayi dükkânlarını tek bir çatı altında toplamak ve vatandaşlarımıza daha rahat hizmet sunabilmeleri için yeni bir alan oluşturmak istiyoruz dedi.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bursa İl Müdürü Mehmet Latif Deniz Başkan Aydın’a yapılması planlanan yeni sanayi sitesi ile ilgili desteklerin ifade ederken, gerekli çalışmalar ile alakalı sonuçlarda takipçisi olacağını ifade etti. İl Müdürü Deniz ziyaretlerinden dolayı Başkan Aydın ve heyetine teşekkür etti.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.