Güçlü Türkiye mesajı

  • Haberin Tarihi: 19 Haziran 2018
  • Bu haber 115 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Güçlü Türkiye mesajı

Ak Parti Orhangazi İlçe teşkilatı Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri için seçim çalışmalarına hız verdi.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Bursa Milletvekili adayı Selda Meriç, Ak Parti ilçe başkan vekili Fahrettin Uludağ, Teşkilat mensupları, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte Arapzade Mahallesi Koç İlköğretim okulu bölgesinde vatandaşları ziyaret etti. Kapı kapı gezen ve vatandaşlara karanfil veren Başkan Çağlayan vatandaşları dinledi, taleplerini aldı. Başkan Çağlayan, 24 Haziran seçimleri için yeniden Güçlü Türkiye için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da mesajlarını vatandaşlarla paylaştı.

Güçlü Türkiye Güçlü Cumhurbaşkanı Güçlü Meclis

Ak Parti ilçe başkan vekili Fahrettin Uludağ Türkiye’nin 16 yıllık tüm kazanımlarının 24 Haziran seçimlerinde çıkacak Güçlü Cumhurbaşkanı, Güçlü Meclis yapısı ile anlam kazanacağını belirterek, ilçe teşkilatı olarak kapı kapı geziyor, vatandaşlarımızla buluşuyoruz. 16 yıldır olduğu gibi bugün de hükümetimize ve Cumhurbaşkanımıza karşı vatandaşlarımızın büyük bir teveccühü var. İnşallah 24 haziran seçimlerinde ilk turda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçip güçlü bir Ak Parti milletvekili sayısı ile de yolumuza devam edeceğiz dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.