Gözlükte aranan herşey Orhangazi’de

  • Haberin Tarihi: 26 Mayıs 2019
  • Bu haber 791 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Gözlükte aranan herşey Orhangazi’de

Yağmur Optik işletme sahibi İlyas Aygün, gözlükte; marka, çeşitlilik, kalite ve uygun fiyat imkânlarınınBursa ve Yalova’daki AVM mağazalarına göre Orhangazi’de daha fazla olduğunu açıkladı. Aygün, son teknoloji makinalar ve ücretsiz bakım onarım gibi hizmet ayrıcalıklarına da dikkat çekti.

Orhangazililerin gözlük almak için ilçe dışına çıkmasına gerek olmadığına vurgu yapan Yağmur Optik işletme sahibi İlyas Aygün, ‘Çünkü aranılan herşey Orhangazi’de var’ dedi.

SON TEKNOLOJİ İLE HİZMET

Son yıllarda Orhangazi’nin gözlük sektöründe yaşadığı gelişmeler ve Yağmur Optik’in bu süreçteki rolüne dikkat çeken Aygün, ’Orhangazi, Türkiye’de gözlük sektörünün tüm gelişmelerini en kısa sürede bünyesine alabilen bir ilçe. Sektördeki bu dinamik yapı müşteri taleplerinin en uygun şekilde karşılanmasını sağlıyor. Yağmur Optik olarak bizde yenilikleri takip etmenin yanısıra, yerel değerlerimize sahip çıkıyor ve kendimizi de sürekli güncelliyoruz. Orhangazi’de iki farklı noktada mağazamız bulunuyor ve 15 yıldır sektörde hizmet veriyoruz. Mağazalarımızda yeterlilik sahibi ve Orhangazi’de yaşayan 8 kişilik ekibimizle çalışıyoruz. Mağazaların başında bu işin üniversitesini okumuş optisyenler bulunuyor.’ dedi.Tuna Gazeteye özel değerlendirmeler yapan Aygün, mağazalarda kullanılan cihazların ise son teknolojiye sahip olduğuna vurgu yaptı.

 

YÜKSEK MARKA VE UYGUN FİYAT

Orhangazi’nin gözlük sektöründeki ayrıcalıklarına dikkat çeken Aygün, Orhangazililerin gözlük almak için AVM’lerdeki mağazalara gitmesine gerek olmadığını belirterek nedenlerini şöyle açıkladı: ‘Mağazalarımızdaki çeşit yelpazesi ile bölgenin güçlü firmasıyız. Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı dünya markası ürünleri sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz orijinal ve 2 yıl garantili. Ayrıca fiyatlarımız Bursa ve Yalova fiyatlarından oldukça düşük. Kampanya dönemlerimizdeki indirimlerimiz ise fiyatları daha da aşağı indiriyor.’

Aygün, tamirat bakım gibi işlemlerden ücret talep etmediklerine de vurgu yaparak, bir müşterinin aradığıher şeyin Orhangazi’de olduğunun altını çizdi.

 

 

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.