Gözler genel merkezde

  • Haberin Tarihi: 31 Temmuz 2018
  • Bu haber 604 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Gözler genel merkezde

Ak Parti’de İlçe başkanlığı için temayül yoklaması Parti teşkilatında yapıldı. Ak Parti Trabzon Milletvekili ve Bursa Koordinatör Milletvekili Muhammet Balta ve Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, parti teşkilatında yapılan temayül yoklamasında hazır bulundular. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve meclis üyeleri de temayülde oy kullandı.

Ak Parti’de 24 Haziran genel seçimleri öncesinde Milletvekili aday adaylığı için İlçe başkanlığı görevinden istifa eden Mustafa Kaya’dan boşalan İlçe başkanlığı için Ak Parti genel merkezi atama ile yeni ilçe başkanı belirleyecek.

TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI

Ak Parti’de öne çıkan yeni isimler yer alırken, Ak Parti Bursa İl Başkanlığı ilçe başkanlığı ataması öncesinde parti binasında teşkilat mensuplarının önüne temayül yoklaması için sandık koydu. İlçe yönetimi, mahalle başkanları, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, meclis üyeleri ve Belediye başkanının oy kullandığı temayül yoklamasının ardından kullanılan oylar genel merkeze gönderildi.

KOORDİNATÖR MİLLETVEKİLİ DE HAZIR BULUNDU

Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatındaki Temayül yoklamasının yapıldığı parti binasında AK Parti Trabzon Milletvekili ve Koordinatör milletvekili Muhammet Balta ile Ak Parti il başkanı Ayhan Salman ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’da hazır bulundu.

GÖZLER GENEL MERKEZDE

Ak Parti’de ilçe başkanlığı atama sürecinin ise hafta sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Ak Parti Genel Merkezi’nin önümüzdeki günlerde yeni ilçe başkanının atamasını gerçekleştirmesi bekleniyor. Ak Parti’de ilçe başkanlığı için öne çıkan isimler ise Halil Kurtulmuş, Hasan Budak ve Tamer Yiğit oldu.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.