Göl otoparkta zemin çalışması başladı

  • Haberin Tarihi: 31 Temmuz 2019
  • Bu haber 1296 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Göl otoparkta zemin çalışması başladı

Orhangazi’de İznik Gölü Sahilinde daha önce festival alanı olarak kullanılan bölgede Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından başlatılan otopark çalışması devam ediyor. Daha önce dolgu çalışması yapılan alanda parke zemin döşemeleri de başladı.

Orhangazi İznik Gölü Sahil projesi Bursa büyükşehir belediyesi tarafından başlatılan sahil yürüyüş yolu sonrası duraklama yaşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde Bursa Büyükşehir Belediyesi Sahil Planlama Şube Müdürü Ayşe Işık ve teknik ekibi ve Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve meclis üyeleri ile birlikte Orhangazi İznik gölü sahil projesinde incelemeler yapmıştı. Eksikleri yerinde inceleyen Işık projenin hızla tamamlanacağını ifade etmişti. Başkan Aydın Orhangazi İznik Sahil projesi kapsamında otopark sorununa dikkat çekerek, araçların piknik alanı ve çevresine girmesini engellemek amacıyla bir otoparka ihtiyaç duyduklarını ifade etti. Büyükşehir sahil planlama ekipleri otopark için çalışmalara başladı.

Otopark düzenlemesinde zemin çalışması başladı

Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında daha önce festival alanı olarak kullanılan göl sahilindeki bölümde otopark çalışmaları da devam ediyor. Daha önce dolgusu yapılan alanda ekipler parke zemin döşemelerine de başladı. Alan otopark olarak hizmet verecek. Olası festival dönemlerinde ise yine festival alanı olarak da kullanılabilecek.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.