GÖL BELEDİYELER BİRLİĞİ MECLİSİ YAPILDI

  • Haberin Tarihi: 27 Temmuz 2020
  • Bu haber 220 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
GÖL BELEDİYELER BİRLİĞİ MECLİSİ YAPILDI

 

Orhangazi ve İznik Belediyelerinin üyesi olduğu İznik Gölünü Koruma Birliği Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, Orhangazi Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleşti. İznik Gölünü koruma birliği başkanı Bekir Aydın Başkanlığında gerçekleşen Temmuz ayı toplantısı 5 gündem maddesi görüşülerek meclis üyelerinin onayına sunuldu.

İznik Gölü Koruma Birliği Temmuz Ayı Meclis toplantısında birliğin Encümen Üyeleri ve Plan ve Bütçe Komisyon Üyeleri seçildi. Birlik Encümen üyeliğine Orhangazi Belediye Meclis üyesi Taner Demir ve İznik Belediye Meclis üyesi Ramazan Sert oy birliği ile seçilirken Plan ve Bütçe Komisyon Üyeliğine Ergül Aydın, Selami Ekeman, Kani Mestanlar, Oğuz Çetin ve İsmail Topuz oy birliği ile seçildi.

Bürolar belediyeye iade ediliyor

Orhangazi Belediyesi’ne ait daha önce Kapalı Pazaryeri’nde yer alan 27-28-29 numaralı Büroların yeniden Orhangazi Belediyesi’ne tahsisi ile ilgili madde ise Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Meclis toplantısına verilen 10 dakikalık aranın ardından ise Temmuz Ayı Meclisinin ikinci oturumu yapıldı. İlk oturumda Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen 2 madde, ikinci oturumda görüşülerek oy birliği ile kabul edilirken, yine birliğin 2019 yılı Faaliyet Raporu da görüşülerek meclisin oy birliği ile kabul edildi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.