“Gençlik önceliğimiz”

  • Haberin Tarihi: 30 Aralık 2018
  • Bu haber 226 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Gençlik önceliğimiz”

Başkan Çağlayan gençlerle buluştu

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Orhangazi Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen gençlik buluşmaları kapsamında Nadır’daki Osmanlı Çay Bahçesi’nde düzenlenen organizasyonda gençlerle bir araya geldi. Gençlerle birlikte türkü söyleyen başkan Çağlayan, burada yaptığı konuşmada Gençlerin kendileri için öncelikli meselelerin başında geldiğini ifade etti.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Orhangazi Gençlik Kolları tarafından Nadır Osmanlı Çay Bahçesi’nde düzenlenen Gençlik Buluşmaları programına katıldı. Ak Parti İlçe başkanı Fahrettin Uludağ, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Koçyiğit ve çok sayıda gencin katıldığı programda Başkan Neşet Çağlayan, türkü grubunun çalıp söylediği türkülere gençlerle birlikte eşlik etti.

Gençlik Önceliğimiz

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan burada yaptığı konuşmada Gençlerin kendilerinin en öncelikli konuların başında geldiğini belirterek, geride bıraktığımız yılı gençlik yılı ilan etmiştik. 2018 yılı içinde gençlerimizle bir çok kez bir araya geldik, onların bir çok organizasyonuna katıldık. Ayrıca hayata geçirdiğimiz bir çok projede de gençlerimizi öncelikli saydık ve buna göre çalışmalar yaptık dedi. Başkan Neşet Çağlayan, Gençlerle birlikte bir çok organizasyonun da içinde yer aldıklarına vurgu yaparak, projelerimiz oldu. Kültür Merkezi inşaatımız sürüyor. Burası tamamlandığında gençlerimizin her türlü kültür ve sanat organizasyonlarını yapabilecekleri bir mekan olacak. Ayrıca spor tesisleri açısından da geride bıraktığımız süreç zengin bir süreç oldu. Bu noktada çok sayıda spor tesisini tesis ettik. Yeni dönemde de aynı çalışmalarımız devam edecek dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.