Gençlik Kolları’nda Koçyiğit dönemi başladı

 • Haberin Tarihi: 7 Ocak 2018
 • Bu haber 500 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Gençlik Kolları’nda Koçyiğit dönemi başladı
1 2 3 5

1 2 3 5

AK Parti Gençlik Kolları’nda 5.olağan Genel Kurul toplantısı Ra Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Bilal Özbey’in yeniden aday olmadığı kongrede Özbey’in de yönetiminde yer alan Mustafa Koçyiğit Gençlik Kolları’nda yeni başkan seçildi.

Ak Parti Gençlik Kolları 5.Olağan Kongresi yapıldı. İlç Başkanlığı seçimlerinin ardından başlayan Gençlik Kolları Kongre sürecinde Orhangazi Gençlik Kolları Kongresi Ra Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongreye Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti Bursa Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, İl yöneticileri Feridun Özyüksel, Bülent Kandemir, Gökay Bilir ve Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı Mustafa Kaya, Kadın Kolları başkanı Nesrin Yurdakul, Meclis üyeleri ile çok sayıda gencin katıldığı Kongrede görevi Mustafa Koçyiğit’e devreden eski Gençlik Kolları Başkanı Bilal Özbey bir konuşma yaptı. Bilal Özbey, görev aldığı süre içinde özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi dünya lideri bir ismin arkasında siyaset yapmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. Bilal Özbey, görev döneminde çok sayıda seçim atlattıklarını da belirten Bilal Özbey, bu süreçte kendisine destek olan İlçe başkanı Mustafa Kaya, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Kongrede daha sonra söz alan İl Başkan yardımcısı Feridun Özyüksel, il başkanı Ayhan Salman’ın gençlere selamını getirdiğini belirtti. Daha sonra kürsüye gelen Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ise görevi devredecek olan Bilal Özbey’e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Mustafa Kaya, Ak parti’nin gençlerin önünü açan, gençlere 18 yaşında seçilme hakkı tanıyan bir parti olduğunu belirterek, diğer partiler gençlerin sadece enerjisine göz dikmişken, Ak Parti ise direk siyasetin içinde gençlere yer vermiş bir partidir dedi. Daha sonra Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Tarık Köse bir konuşma yaptı. Kürsüye son olarak gelen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bilal Özbey’e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür edip yeni seçilecek gençlik kolları üyelerin de hem başarı diledi hem de her zaman destek sözü verdi.

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

Ak Parti Gençlik Kolları Faaliyet raporunun okunduğu kongrede son bölümde ise seçimlere geçildi. Yapılan seçimler sonrasında Mustafa Koçyiğit Ak Parti Orhangazi Gençlik Kolları’nda yeni başkan seçildi.

İŞTE AK PARTİ’DE YENİ YÖNETİM

 1. Mustafa Koçyiğit
 2. Yaşar Kardeş
 3. Mustafa Durmaz
 4. Eren Demirsoy
 5. Metehan Cücük
 6. Mustafa Polat
 7. Ali Osman Dönmez
 8. Meryem Pala
 9. Rabia Çoban
 10. Emrah Arslan
 11. Doğan Tomakin
 12. Aydın Koçyiğit
 13. Ahmet Kaplan
 14. Furkan Yıldız
 15. Enes Furuncu
 16. Ali İhsan Aydın
 17. Rıdvan Serim
 18. Mertcan Yiğit
 19. Abdulsamet Kısa
 20. Mücahit Şahin

İL DELEGELERİ

 1. Bilal Özbey
 2. Mustafa Koçyiğit
 3. Osman Yazıcıoğlu
 4. Hilal Beşirik
 5. Salim Ekeman
 6. Eren Demirsoy
 7. Mustafa Polat
 8. Yaşar Kardeş
 9. Mustafa Zengin
 10. Ömer Yıldırım
 11. Mesut Toprak
 12. Burcu Filiz
 13. Mustafa Körlü
 14. Sibel Taflı
 15. Selami Canlar
 16. İsmail Aslan
 17. Furkan Yıldız
 18. Metehan Cücük
Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.