Gazi yeniden yapılanıyor

  • Haberin Tarihi: 9 Temmuz 2020
  • Bu haber 545 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Gazi yeniden yapılanıyor

 

Geçen sezon Gençlerbirliği ile birleşme süreci yaşayan ve yeni sezon için iki kulübün yollarının ayırması ile birlikte Orhangazi Belediyespor’da yeni yönetim de oluşmaya başlıyor. Fatih Dalgıç başkanlığında yeni yönetim sezon öncesi yapılanma için bir araya geldi.

Orhangazi’yi uzun yıllar profesyonel 3.lig’te temsil eden ancak birçok sorunlar ile karşı karşıya kaldıktan sonra son olarak Birinci Amatör lige kadar gerileyen Orhangazi Belediyespor için oluşturan yeni yönetim üyeleri ilk toplantısını gerçekleştirdi. Fatih Dalgıç başkanlığında toplanan yeni yönetim üyeleri ilçenin marka değeri olan Orhangazispor’u ’yeniden özlenen günlere taşımak için bugünden itibaren çalışmalarına ara vermeden başlayacaklarını bildirildi. Kırmızı siyahlıların tesislerinde gerçekleşen ilk buluşma sonrasında değerlendirmelerde bulunan kulüp başkanı Fatih Dalgıç,  “Dün yaptığımız basın açıklamasında yaşanan yalnışlardan ders aldığımızı ifade etmiştik, Şimdi ayağa kalkma zamanı işimizin zor oldugunu ancak el ele verirsek bu güzel ilçemizin marka değerini Hakettiği yere taşımanın mümkün olduğunu biliyoruz.  Bu yüzden doğru ve çalışkan bir yönetim kadrosu ile yola çıkıyoruz. Bizleri bu süreçte yalnız bırakmayan değerli kardeşlerime ve bizi destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Allah’ın izni ile bu sefer mahçup olmayacağını bir Orhangazispor yaratacağız.  Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ayrıca bu sürecte önceliğimiz alt yapı olacak ve bu yüzden ilk defa alt yapıyı 7 yaş grubundan başlatıyoruz İfadelerini kullandı.

Fatih Dalgıç yeni yönetimin şu isimlerden oluşacağını açıkladı; Fatih Dalgıç, Samet Güler, Abdurahman Demir, Özen Aydın, İsmail Susam, Alpaslan Bakır, Sinan Karakaya, İskender Usta, Fatih Mısır, Onur Kocaman, Selim Serdar, Kadir Höçük, Ömer Görkem, Emrullah Yerli, Fatih Gürsoy, Engin Değirmenci, Bünyamin Koç, Furkan Yolsuz.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.