Futbolun sorunları Orhangazi’de tartışıldı

  • Haberin Tarihi: 6 Kasım 2018
  • Bu haber 259 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Futbolun sorunları Orhangazi’de tartışıldı

Bursa Futbol İl Tertip Komitesi’nin Kasım ayı toplantısı Orhangazi’de yapıldı. İl Tertip Komitesinin Orhangazili yöneticisi Ahmet Yılmaz’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıda kulüp yöneticileri, antrenörler ve yöneticiler yer aldı. Orhangazi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde yapılan toplantıda amatör futbolun sorunları tartışılıp masaya yatırıldı.

Bursa İl Tertip Komitesi Orhangazi’de toplandı. İl Futbol Tertip Komitesi’nin Orhangazili üyesi Ahmet Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya Bursa Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Mustafa Beşen, İl Hakem Komitesi Başkanı İsa yücel Çırakoğlu ve Hakem Atama Sorumlusu Çetin Demirhan ve Tertip Komitesinin diğer ilçelerden gelen üyeleri katıldı. Orhangazi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Ahmet Yılmaz, komite üyelerine teşekkür ederek, tüm kulüplerimizin farklı sorunları bulunuyor. Bu sorunları ve çözüm önerilerini burada konuşacak olmamız da güzel. Tüm takımlarımıza sezonda başarılar diliyorum dedi. Ahmet Yılmaz, Çakırlıspor, Sölöz Gençlerbirliği ve Gedelekgücü yöneticilerine toplantıda tertip komitesi için hazırlanan hediyeler ile kendilerine ev sahipliği yapan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a teşekkür ederek, kulüplerin sorunları konuşularak ve çözüm önerileri ortaya konarak giderilebilir dedi. Toplantıda konuşan İl Tertip Komitesi Başkanı Mustafa Beşen, Orhangazi’de çok sayıda kulüp ve liglere katılan farklı yaş kategorilerinde takımlar olduğunu belirterek, şu anda hem antrenmanla hem de maçlar için saha sorunu olduğunu biliyorum. Yeniköy stadının soyunma odalarının tamamlanıp faaliyete girmesi ile buradaki yükü biraz olsun hafifletmiş olacağız dedi. İl Hakem Komitesi Başkanı İsa Yücel Çırakoğlu, hafta sonları 70’in üzerinde maç oynandığını belirterek, tüm bu maçları yönetecek hakemlerin organizasyonu, takibi ve denetimi ile ilgili de genişb ir organizasyon yürütüyoruz dedi.

Kulüp başkanları sorunlarını sıraladı

Toplantıda daha sonra Orhangazi’deki amatör futbol kulüplerin başkan ve yöneticileri söz alarak sorunlarını ve beklentilerini anlattılar. Toplantı daha sonra Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın verdiği akşam yemeği ile sona erdi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.