FENERBAHÇELİLER’DE YENİDEN ORBAY DÖNEMİ

 • Haberin Tarihi: 27 Ocak 2020
 • Bu haber 375 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
FENERBAHÇELİLER’DE YENİDEN ORBAY DÖNEMİ

Orhangazi Fenerbahçeliler Derneği’nin Olağan Genel Kurul toplantısı hafta sonu dernek lokalinde yapıldı. Seçimli olağan kongreye tek aday olarak giren İbrahim Orbay yeniden derneğin başkanı seçildi. Orbay, bu dönemle birlikte 8. Dönem için seçilmiş oldu.

Orhangazi Fenerbahçeliler Derneği’nin Olağan Genel Kurul toplantısı dernek lokalinde yapıldı. Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan İbrahim Orbay yeniden dernek başkanı seçildi. Uzun yıllardır dernek başkanlığı görevini başarıyla sürdüren İbrahim Orbay kongrede yaptığı açıklamada Elazığ depreminde hayatını kaybedenlere rahmet yaralılara acil şifa dileyerek ülkemizin kenetlenerek, el birliği ile bu zorlu günleri de atlatacağına inandığını belirtti. Orbay Fenerbahçe’ye her şartta ve koşulsuz hizmet etmeye devam edeceklerini, Fenerbahçe’ye hizmet etmek isteyen herkese kapılarının ardına kadar açık olduğunu, hiç kimseye kırgınlıklarının olmadığını, yönetici arkadaşları ile herkesi kucaklamaya hazır olduklarını belirterek kendisini teveccüh ederek 2 yıl daha başkanlığa seçen kongre üyelerine şükranlarını sunduğunu belirtti.

ORBAY’IN 8. DÖNEMİ

Fenerbahçeliler Derneği’nde 7 kongre döneminde toplam 14 yıl başkanlık yapan İbrahim Orbay, iki yıl daha güven oyu alarak 8. Dönemine girmiş oldu.

 

Fenerbahçeliler derneğinin yönetimi şu isimlerden oluştu

YÖNETİM KURULU

 1. İbrahim Orbay
 2. Ahmet Tamer Oğuzoğlu
 3. Batuhan Ateş
 4. Ender Teke
 5. Ertan Biber
 6. Ferhat Hoca
 7. Hakan Duman
 8. Hasan Trak
 9. İbrahim Ertan 
 10. Kadir Candaş
 11. Kenan Aksu
 12. Levent Ordu
 13. Murat Yılmaz
 14. Serkan Yiğitbaş
 15. Tolga Poyraz
 16. Zeki Kutluer
 17. Celal Yılmaz
 18. Yunus Emre Çelik
 19. Zekeriya Aslan
 20. Metin Soydan
 21. Özen Aydın
 22. Nedim Çancı
 23. Şevket Yıldız
 24. Mahir Arslan

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.