EŞSİZ DOĞA İÇİNDE MÜŞTERİLERİNİ BEKLİYOR

  • Haberin Tarihi: 2 Mayıs 2019
  • Bu haber 383 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
EŞSİZ DOĞA İÇİNDE MÜŞTERİLERİNİ BEKLİYOR

– Villa Atroa ve Otel Atroa yabancı konuklarını ağırlıyor

– Hafta sonu tatili için en gözde mekan

Orhangazi’ye bağlı Gölyaka Mahallesi’nde Villa Atroa ve Otel Atroa, özellikle yurtdışından gelen müşterilerine doğa ile iç içe ve İznik Gölü’nün eşsiz manzarası ile ev sahipliği yapıyor. Genç işadamı Yiğit Berberoğlu tarafından işletilen 3 villadan oluşan Villa Atroa İznik Gölüne sıfır konumu ile günlük ve haftalık olarak burayı tercih eden müşterilerine doyumsuz bir konaklama hizmeti sunuyor. 10 odalı Otel Atroa ise farklı konsept odaları ile dikkat çekiyor.

Orhangazi’ye bağlı Gölyaka Mahallesi’nde İznik Gölü kıyısında yaklaşık 1,5 yıldır hizmet veren ve 3 villadan oluşan Villa Atroa müşterilerine İznik Gölü’nün eşsiz doğal güzelliği, yeşili ile yerli ve yabancı misafirlerine ev sahipliği yapıyor.

Villa Atroa’da huzuru yakalayın

Gölyaka Mahallesinde genç işadamı Yiğit Berberoğlu tarafından 1,5 yıl önce hizmet sokulan Villa Atroa 3 villa ve İznik gölüne sıfır tesisleri ile Belçika, Almanya, Fransa, Amerika ve Hollanda’dan gelen yabancı misafirlerinin yanı sıra yerli tatilcilere hizmet veriyor.

Otel Atroa farklı konsept odaları ile dikkat çekiyor

Yine Yiğit Berberoğlu tarafından işletilen Gölyaka mahallesindeki 10 odalı Otel Atroa sie Hint, İstanbul, Kovboy, Anadolu tipi oda konseptleri ile müşterilerine hizmet ediyor. Yiğit Berberoğlu, yaklaşık 1,5 yıldır Orhangazi’de böyle bir tesisi hayata geçirdiklerini belirterek, müşteri portföyümüz genelde yurtdışı bağlantılı. Yerli misafirlerimiz de oluyor. Gölyaka ve İznik Gölü’nün doğal güzellikleri içinde konuklarımızı ağırlıyoruz. Tesislerimizle aynı zamanda hem Orhangazi’nin hem de bölgenin tanıtımına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Turizm potansiyeli olan Orhangazi ve bölgesinin daha fazla tanıtılmaya da ihtiyacı var. Bu konuda bizler en güzel hizmeti verme gayreti içindeyiz dedi.

1 2 3 9

1 2 3 9
Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.