ERPA YAPI YENİ YÜZÜNÜ TANITTI

  • Haberin Tarihi: 5 Ocak 2020
  • Bu haber 574 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ERPA YAPI YENİ YÜZÜNÜ TANITTI

600 metrekarelik showroom müşteri memnuniyetini arttırdı

Geçtiğimiz yıl taşındığı yeni mağazasında 600 metrekarelik showroom alanı oluşturan Erpa Yapı Market, Türkiye’nin en büyük markalarını tek çatı altında topladı. 

Orhangazi’nin tanınmış işadamlarından Kenan Özkan’ın işletmeciliğini yaptığı Erpa Yapı Market geçtiğimiz yıl kapalı pazaryeri yanındaki yeni mağazasına taşınmıştı. Toplamda 750 metrekare alandan oluşan mağazada müşteri memnuniyetini öne çıkarttıklarını bildiren Özkan, 600 metrekare alanı swohrooma ayırdıklarını ifade etti.

DEV MARKALAR TEK NOKTADA BULUŞTU

Özkan, Erpa Yapı Market’in dev mağazasında birçok ünlü markanın satışı yaptıklarını söylerken, ‘Eskiye göre daha büyük ve daha ferah olan yeni mağazamızda Türkiye’nin en büyük yapı markalarını biraraya getirme fırsatı bulduk. Bir evin, işyerinin tüm seramik, banyo malzemeleri, batarya gibi birçok ihtiyacına cevap verebiliyoruz’ dedi. Özkan, yeni mağazada ECA batarya, Graniser, Qua granit, Martat banyo dolabı, Serel klozet gibi markaların bayiliklerini yaptıklarını belirtti.

 

ÜRÜNLER SHOWROOMDA

Erpa Yapı Market’in 600 metrekarelik swohroom alanında özellikle banyo ve seramik ürünlere yer verdiklerini ifade eden Özkan, ‘Müşterilerimiz ürünlerimizin sergilendiği showrroma geldiğinde banyo malzemeleri, duş kabinleri, bataryalar, seramik ürünleri ve aynaları bir kombin halinde bulabiliyorlar.’ dedi. Müteahhit firmalar kadar şahıs müşterilerine de hizmet verdiklerine dikkat Kenan Özkan, ‘Ürünlerimizi sergileme fırsatı bulduğumuz showroom müşterilerimizin ürün beğenirken daha rahat karar vermesine neden oldu’ diye konuştu.   

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.