Erkan’a esnaftan çok anlamlı sürpriz

  • Haberin Tarihi: 6 Temmuz 2020
  • Bu haber 608 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Erkan’a esnaftan çok anlamlı sürpriz

 

Geçtiğimiz yıl eylül ayında İznik Yolu üzerindeki motosiklet kazası sonrası bir bacağını kaybeden ilçenin sevilen ismi Erkan Yoldoruk’a esnaf arkadaşlarından akülü sandalye sürprizi yapıldı.

Orhangazi İznik yolunda 2019’un Eylül ayında geçirdiği motosiklet kazasında bir bacağını kaybeden Erkan Yoldoruk’a Orhangazi  Doğan Güllü İş Merkezi esnafı ve ilçe halkı bir araya gelip aralarında topladıkları para ile akülü sandalye aldı. İlçenin sevilen simalarından olan ve talihsiz bir kaza sonucu bir bacağını kaybeden Erkan Yoldoruk’a akülü aracını teslim eden esnaf arkadaşları, Erkan bizim kardeşimiz. Daha önce o da bizimle birlikte bu iş hanında çalışıyordu. Çok ağır bir kaza geçirdi. Yılmadı, pes etmedi ve hayata tutundu. Kendisi bir bacağını kaybetmiş olabilir, ama biz her zaman arkadaşları olarak onun yanında olmaya devam edeceğiz diye görüş belirttiler.

“Sürprizleri beni çok duygulandırdı”

Esnaf arkadaşlarının ve ağabeylerinin sürprizi karşısında duygulanan Erkan Yoldoruk; “kazadan sonra benim en büyük destekçim eşim oldu. Bacağımı kaybedip hastaneden çıktığımızdan beri eşim her yere beni tekerlekli sandalyeyle taşıdı. Vefa borcumu ben ömrüm boyunca eşime ödeyemem.  Bu akülü sandalyeden benim haberim yoktu. Esnaf arkadaşlar kendi aralarında yardım toplayıp bana böyle sürpriz yapmışlar. İnsanın böyle dostlarının olması çok güzel bir duygu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.