Erhan Yakışan Genel Merkez yönetiminde

  • Haberin Tarihi: 5 Eylül 2019
  • Bu haber 739 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Erhan Yakışan Genel Merkez yönetiminde

Petrol-İş Sendikası 28. Olağan Genel Kurulu, İstanbul’da Genel Merkez Konferans Salonunda yapıldı. Genel Başkanlığa Süleyman Akyüz’ün seçildiği genel kurulda Petrol-İş Sendikasının Bursa Şube Başkanı Erhan Yakışan Genel Merkez yönetimine girdi. Yakışan genel kurulda kendilerine destek olan tüm delegelere teşekkür etti.

Petrol-İş Sendikasının Orhangazi’deki işyeri temsilciliği ile başlayan ve daha sonra son yıllarda Petrol-iş Sendikası Bursa Şube Başkanı olarak görev yapan Erhan Yakışan sendikanın genel merkez yönetimine seçildi. Geçtiğimiz günlerde sendikanın İstanbul’daki genel merkezinde yapılan Genel Kurulda Erhan Yakışan, genel merkez yönetimine de girmiş oldu.

Genel Mali Sekreter oldu

Petrol-İş Sendikası 28. Olağan Genel Kurulu, Genel Kurul’da yapılan seçimler sonucunda Genel Başkanlığa Süleyman Akyüz, Genel Sekreterliğe Salih Akduman, Genel Mali Sekreterliğe Erhan Yakışan, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterliğine Niyazi Recepkethüda ve Genel Yönetim Sekreterliğine Ünal Akbulut, Merkez Denetim Kurulu üyeliklerine Ziya Selvi, Abdulkadir Eligür ve Adem Çokdan, Merkez Disiplin Kurulu üyeliklerine ise Vahap Orhan, Asım Çavuşoğlu ve Erdem Üstünce seçildi. Erhan Yakışan, Genel Merkezde Genel Mali Sekreter olarak görev yapacak.

Delegelere teşekkür

Genel Merkez yönetiminde önemli bir göreve getirilen Erhan Yakışan, kendilerine destek olan başta Bursa delegeleri olmak üzere tüm Türkiye’den gelen delegelerimize teşekkür ediyorum dedi. Üyelere en iyi şekilde hizmet edeceklerini de belirten Erhan Yakışan dün olduğu gibi bugünden sonra da mücadelemiz işçi kardeşlerimiz için olacak dedi.  

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.