EN AĞIR YÜK!

  • Haberin Tarihi: 6 Mart 2019
  • Bu haber 1305 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
EN AĞIR YÜK!

Orhangazi’ye bağlı Üreğil Mahallesinde Murat ve Fatma Tayfun çiftinin 18 aylık kızları Ela Tayfun, uzun süredir verdiği hastalık sonucunda geçtiğimiz gün evinde aniden fenalaşarak hayatını kaybetti. Minik Ela, babasının omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.

Orhangazi’ye bağlı Üreğil mahallesinde yaşayan ve çiftçilik yapan Murat ile Fatma Tayfun çiftinin 18 ay önce dünyaya gelen ancak doğumundan bu yana midesindeki reflü hastalığı nedeniyle sürekli tedavi gören Ela Tayfun önceki gün evlerinde fenalaşarak hayatını kaybetti.

Ameliyat edilmişti

Minik Ela Tayfun’un doğumdan itibaren rahatsızlığı nedeniyle sürekli tedavi gördüğü belirlenirken, bir süre önce Ela’nın midesinden ameliyat edildiği belirlendi. Hafta başında Bursa’daki çocuk hastanesine kontrole götürülen Ela Tayfun daha sonra evine gönderildi. Evde yeniden rahatsızlanan Ela Tayfun kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Son yolculuğuna uğurlandı

Fatma ve Murat Tayfun çiftinin iki çocuğundan birisi olan Ela Tayfun’un ölümü ile ilgili savcılık soruşturma başlattı. Ela Tayfun dün adli tıp kurumundaki işlemlerinin ardından Üreğil mahallesine getirildi. Minik Ela burada öğlen vakti kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Tabutu babası omuzladı

Üreğil camiindeki cenaze namazı sonrasında baba Murat Tayfun kızının tabutunu omuzlarında mezarlığa kadar taşıdı.

1 2 3 5

1 2 3 5
Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.