Emrah Şenoğlu TKDK Nevşehir il Koordinatörü oldu

  • Haberin Tarihi: 24 Ocak 2020
  • Bu haber 669 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Emrah Şenoğlu TKDK Nevşehir il Koordinatörü oldu

Bir dönem AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın’ın danışmanlığını yapan, Orhangazili genç bürokrat Emrah Şenoğlu Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Genel Merkez yöneticiliğinden Nevşehir İl Koordinatörlüğüne atandı.

Eğitimini Orhangazi’de tamamladıktan sonra Ankara’da TBMM’de Milletvekili danışmanlığı görevinde bulunan Emrah Şenoğlu, Nevşehir’deki görevine başladı. AK Parti Bursa Milletvekilliği yaptığı dönemde İsmail Aydın’ın TBMM’deki danışmanlığını yürüten Emrah Şenoğlu, daha sonra TKDK’nın Ankara Genel Merkezinde yöneticilik yapmıştı. Emrah Şenoğlu son atama kararı ile TKDK Nevşehir İl Koordinatörü oldu. Emrah Şenoğlu Nevşehir’deki görevine başladı.

Emrah Şenoğlu kimdir?

1989 yılında Orhangazi’de doğan Emrah Şenoğlu, üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamladı. Aynı fakültede İnsan Kaynakları Yönetimi alanında master yaptı. Yine aynı üniversitede Tarım Ekonomisi bölümünde tez aşamasında olan yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2012 yılının başında başladığı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun Merkez birimlerinde görev yaptı. 26. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Danışman olarak görev yaptı. Son olarak Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Proje Yönetimi Koordinatörlüğü’nde Proje Analiz Uzmanı olarak görev yapmakta iken Nevşehir İl Koordinatörü olarak atandı. Evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.