“El birliği ile şehrin sorunlarını çözeceğiz”

  • Haberin Tarihi: 7 Mart 2018
  • Bu haber 155 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“El birliği ile şehrin sorunlarını çözeceğiz”

Başkan Çağlayan’dan Esnaf odası ve Şoförler odasına hayırlı olsun ziyareti

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, geçtiğimiz günlerde kongrelerini yaparak yeni yönetimlerini seçen Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimlerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu. Ziyaretlerde başkan Çağlayan ilçenin tüm STK’ları ve diğer dinamikleri ile istişare halinde şehrin tüm sorunlarına çareler bulduklarını ifade etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bir süre önce Genel Kurul toplantısını yaparak yeniden başkanlık görevine seçilen Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Sevinç ve yönetim kurulunu ziyaret ederek görevinde başarı diledi. Başkan Çağlayan, beraberinde Başkan yardımcısı Necmettin Şahin ve Meclis üyesi Halil Kurtulmuş ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette daha sonra geçtiğimiz Pazar günü yapılan Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu başkanlığına seçilen Turgay Durmuş ve yeni yönetimini ziyaret ederek yeni yönetime başarı diledi.

EL BİRLİĞİ İLE ŞEHRİN TÜM SORUNLARINI ÇÖZÜYORUZ

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan hem Şoförler ve Otomobilciler Odası, hem de Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Orhangazi için çok önemli iki kurum olduğunu belirterek, bizler de yerel yönetim olarak diğer tüm STK’larımız ve ilçenin dinamikleri ile işbirliği ve istişare halinde şehrin tüm meselelerini çözmek için uğraşıyoruz dedi. Çağlayan, kurumların kendi üyeleri ile ilgili sorunları ile ilgilenirken, bu sorunlarda Yerel Yönetim olarak kendilerine düşen görevi de yine bu kurumlarla işbirliği ve elbirliği halinde yürütüyoruz. Hem şoför esnafımızın hem de Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerimizin sorunları da yönetimlerinin olduğu kadar bizlerin de sorunu. El birliği ile şehrin tüm sorunlarını çözüme kavuşturma gayreti içindeyiz dedi.

1 2

1 2
Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.