“El birliği ile daha güçlü Türkiye”

  • Haberin Tarihi: 13 Haziran 2018
  • Bu haber 214 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“El birliği ile daha güçlü Türkiye”

Efkan Ala’dan STK çıkarması

İçişleri eski bakanı Efkan Ala, 24 Haziranda yapılacak olan genel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Orhangazi’deydi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve ilçe teşkilat mensupları ile birlikte STK’ları ziyaret eden Efkan Ala, Meslek Örgütleri ve STK’ların da birer kamu görevi icra ettiğini belirterek, bizler iktidar olarak sizler de STK’lar olarak üretmeye ve kalkınmaya katkı sunacağız. El birliği ile daha güçlü Türkiye için uğraşacağız dedi.

İçişleri eski bakanı ve 24 Haziran genel seçimlerinde Bursa 2.Bölge birinci sıra Milletvekili adayı Efkan Ala, seçim çalışmaları için Orhangazi’ye geldi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti ilçe başkan vekili Fahrettin Uludağ, teşkilat mensupları ile birlikte ilk olarak Orhangazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turgay Durmuş ve yönetimini ziyaret eden Efkan Ala Esnafın Türkiye’nin ekonomisi için lokomotif rol üstlendiğini belirterek, hükümet olarak esnafımız için bizler de her zaman elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz dedi. Daha sonra Şoförler Odası Başkanı Ali Sevinç ve yönetimini ziyaret eden Efkan Ala, bu arada şoför esnafının sorunlarını ve taleplerini dinledi.

TARIMA DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Daha sonra Ziraat Odası Başkanı Hasan Cevizlidere’yi makamında ziyaret eden Efkan Ala, özellikle tarımsal kalkınma için bir çok çalışmayı Ak Parti iktidarı zamanında hayata geçirdiklerini belirterek, tarım desteklemelerimiz, ürün desteklemelerimiz ile üreticimizin her zaman yanında olduk. Yeni dönemde de tarıma desteğimizi artırarak devam ettireceğiz dedi.

TURİZM İÇİN DESTEK

Efkan Ala STK ziyaretlerini daha sonra Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ile sürdürdü. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile birlikte gerçekleşen ziyarette Efkan Ala ve beraberindekileri Orhangazi TSO Başkanı Erol Hatırlı ve Meclis Başkanı Murat Öztürk ağırladı. Erol Hatırlı, Efkan Ala’ya başarı dileyerek, Orhangazi tarımı ve ekonomisi ile güçlü bir ilçe. Ama biz belediye başkanımız ve Kaymakamımızın da öncülük ve destekleri ile turizm konusunda da Orhangazi’ye atılım gerçekleştirmek istiyoruz. Yeni dönemde bu konuda sizlerin de desteğine ihtiyacımız var dedi. Efkan Ala, Orhangazi’nin güçlü bir ekonomisi olduğunu belirterek, bizler de hükümet olarak hem sanayicimiz hem de turizm konusunda Orhangazi’ye gerekli desteği vereceğiz dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.