Ekonomi paneli bugün

  • Haberin Tarihi: 29 Ocak 2020
  • Bu haber 375 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ekonomi paneli bugün

Orhangazi TSO’ nun her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve üyelerince yakından takip edilen 11. Ekonomi Paneli bugün saat 18:00 ‘de Orhangazi TSO Seminer salonunda gerçekleştirilecek.

“ Ekonomide, 2019 Yılının Değerlendirilmesi ve 2020 Yılından Beklentiler “ ismiyle düzenlenen panelin konuğu olarak bu yıl Bloomberg HT Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Ekonomist Cüneyt Başaran katılıyor ve moderatörlüğünü de Dünya Gazetesi Ekonomi yazarı Dr. Rüştü Bozkurt gerçekleştirecek. 

Bloomberg HT Televizyonu ve Bloomberght.com Genel Yayın Yönetmeni, Ciner Medya Grubu Londra Temsilcisi Ekonomist Cüneyt Başaran hem Türkiye hem de Dünya ‘da yaşanan gelişmelerin ekonomiye etkisini anlatacak ve merak edilen soruları cevaplayacak.

Ekonomiye Dair, Merak Edilenler Cevap Bulacak.

 

Ekonomik anlamda gelişmelerin iş âlemine, yatırımcılara, Kobilere, tüketiciye yansımaları nasıl olur? Dolar, faiz hareketlerinin önümüzdeki dönemde ekonomiye etkileri, Avrupa, Çin, ABD, Ortadoğu ülkelerinde yaşananların ülke ekonomimize etkileri, gibi daha birçok başlık değerlendirilecek.

 

Küresel Ekonomide 2020 yılında Yaşanacak Gelişmeler Neler Olabilir?

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi, Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı, “Ülke ve Dünya ölçeğinde yaşanan tüm gelişmelerin ekonomiye yansımalarını, sürekli canlı bir şekilde yakından takip eden, farklı görüşleriyle ve tecrübeleriyle bizlere yol gösterecek olan panelistlerimizi dinlemek isteyen tüm üyelerimizi bekliyoruz ” dedi.

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasının geleneksel hale getirdiği, “ Ekonomide, 2019 Yılının Değerlendirilmesi ve 2020 Yılından Beklentiler “ konulu Panelin programı bugün saat 18:00 ‘de başlayacak. Gerçekleştirilecek panele tüm üyeler ve ilgililer davet ediliyor.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.