Eğlencenin yeni adresi: VİP LOUNGE

  • Haberin Tarihi: 30 Aralık 2016
  • Bu haber 1851 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Eğlencenin yeni adresi: VİP LOUNGE

Bir süredir Fransa’da kafeterya işletmeciliği yapan Şaban Aktürk’ün Orhangazi’ye kazandırdığı VİP Lounge dualarla açıldı. Nezih ortamı ile öne çıkan VİP Lounge yakın zamanda bağlama ile canlı türkü hizmeti vererek fark yaratacak.

1 2 3 4

1 2 3 4

Orhangazi’nin yeni eğlence mekanı VİP Lounge hizmete girdi. Eski santral yolu girişinde hizmet veren VİP Lounge için dün açılış töreni düzenlendi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya ve yöneticiler, Büyükşehir Koordinatörü İsmail Özbey, Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İhsan Turan, Erzurum İspir Yaylaözü Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Çelik ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde dualar okundu. İşyerinin açılış kurdelesini ise protokol üyeleri birlikte yaptı.

 

FARK YARATMAYA GELDİK

VİP Lounge’nin işletmeciliğini yapan Şaban Aktürk, bir süre Fransa’da edindiği tecrübeyi Orhangazi’de sürdürmek istediğini söyledi. Orhangazililer için özenle dizayn edilmiş farklı bir mekan hazırladıklarını ifade eden Aktürk, ‘Tecrübeli kadromuz, güler yüzlü hizmetimizle fark yaratmak istiyoruz.’ dedi.

 

BAĞLAMA EŞLİĞİNDE CANLI TÜRKÜ KEYFİ

VİP Lounge’yi alışılagelmiş kafeteryalardan ayıran özellikleri arasında; şehir merkezinin kalabalığından uzakta olmasının yanı sıra bağlama eşliğinde canlı türkü hizmeti verecek olması da yer alıyor. İşletmeci Şaban Aktürk, çoğunluğu açık olan 200 metrekarelik mekanda bağlama eşliğinde canlı türkü dinlemek isteyenler için VİP Lounge’nin tek adres olduğunu bildirdi. Aktürk, canlı türkü gecelerinin çok kısa süre içinde başlayacağını söyledi.

 

ÖZEL GÜNLERİN ADRESİ OLACAĞIZ

Şaban Aktürk, özel günlere ağırlık vereceklerini belirtti. Her yönüyle dikkat çeken VİP Lounge’de doğum günü kutlamaları, özel organizasyonlar, evlilik teklifleri gibi birçok organizasyonun yapılacağını bildiren Aktürk, ‘Kalite, farklılık, eğlence, lezzet, hijyen, güler yüz ve kaliteli hizmete özen gösterenlerin vazgeçemeyeceği bir mekan artık Orhangazililerin hizmetinde’ diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın