EFENDİOĞLU SÜRPRİZİ

  • Haberin Tarihi: 23 Nisan 2018
  • Bu haber 408 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
EFENDİOĞLU SÜRPRİZİ

Orhangazili işadamı, Ticaret ve Sanayi Odası’nın eski yönetim kurulu başkanı Ergün Efendioğlu, 24 Haziranda yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerde Ak Parti’den Bursa Milletvekili Aday adayı olmaya hazırlanıyor.

24 Haziran Genel seçimleri için seçim startı verilirken, Milletvekili aday adaylığı düşünen isimler de yavaş yavaş belirginleşmeye başlıyor. Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın eski yönetim kurulu başkanı, İşadamı ve Efendioğlu Mermer A.Ş. yönetim kurulu başkan yardımcısı Ergün Efendioğlu, 24 Haziran Genel seçimlerinde Ak Parti’den Bursa Milletvekili aday adayı olmaya hazırlanıyor.

Siyasete gireceği konuşuluyordu

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda iki dönem yönetim kurulu başkanlığı yaptıktan sonra bu dönem yeniden aday olmayan ve iki hafta önce yapılan İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Yönetim Kurulu başkanlığına aday olan Ergün Efendioğlu’nun Orhangazi TSO’daki yönetim kurulu başkanlığını bırakmasının ardından siyasete gireceği konuşuluyordu. Ergün Efendioğlu’nun yakın çevresi ile yaptığı değerlendirmeler sonrasında Ak Parti’den Orhangazi’nin de içinde yer aldığı Bursa İkinci Bölgeden Milletvekili aday aday olacağı belirlendi. Ergün Efendioğlu’nun Ak Parti’de Milletvekili aday adaylığı sürecinin başlaması ile başvurusunu yapacağı kaydedildi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.