Efendioğlu Sözümüz Orhangazi programının konuğu oldu

  • Haberin Tarihi: 10 Mart 2018
  • Bu haber 181 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Efendioğlu Sözümüz Orhangazi programının konuğu oldu

AK Parti Orhangazi ilçe Başkanlığınca geçtiğimiz hafta başlatılan “Sözümüz Orhangazi” programının ikinci konuğu Orhangazi Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Ergün Efendioğlu oldu. Yaklaşık iki saat süren programda Efendioğlu görüşlerini aktardı, soruları yanıtladı.

Sözümüz Orhangazi programları devan ediyor. Ak Parti’nin başlattığı programın bu haftaki konuğu Orhangazi Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Ergün Efendioğlu, Meclis Başkanı Erol Hatırlı ve Yönetim kurulu üyeleri oldu. İlçenin sanayi alanındaki bir çok konusunun konuşulduğu program karşılıklı soru cevap şeklinde son buldu.

BAŞKAN KAYA ; ORHANGAZİ BİZİM EVİMİZ

Program ile ilgili görüşlerini aktaran Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, Sözümüz Orhangazi programlarındaki bütün amaç ve hedefimiz güzel ilçemiz için daha fazla ne yapabiliriz bunları çözmek. Orhangazi bizim evimiz yurdumuz vatanımız. Biz iktidar partisi olarak diyoruz ki bu güzel ilçemiz için ne yapacaksak hep birlikte yapacağız. Ortak aklı önemsiyoruz. Sözümüz Orhangazi programlarımız bu anlamda çok faydalı geçiyor. Davetimize icabet eden konuklarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Bugün de yarın da Sözümüz hep Orhangazi olacak dedi.

EFENDİOĞLU; ÇOK GÜÇLÜ BİR TİCARET ODAMIZ VAR

Programda görüşlerini aktaran Orhangazi TSO Yönetim Kurulu başkanı Ergün Efendioğlu programdan dolayı AK Parti’ye ve ilçe başkanı Mustafa Kaya’ya teşekkür etti. Efendioğlu Ticaret ve Sanayi odamızın bir çok çalışmasını bir kez daha sizlerle ve kamuoyu ile paylaşma imkanımız oldu. Çok güçlü bir yapıya sahip olan Orhangazi Ticaret ve Sanayi odamızı ilçemizdeki sanayi potansiyeli Turşu ve Zeytini bugün enine boyuna konuşacağız dedi. Çekimleri yapılan programlar AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatının sosyal medya hesaplarından izlenebilecek.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.