Diş Polikliniklerinde sona doğru

  • Haberin Tarihi: 4 Mart 2018
  • Bu haber 227 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Diş Polikliniklerinde sona doğru

Orhangazi Devlet Hastanesi ana binasının dışında faaliyet gösteren Diş Poliklinikleri için düğmeye basıldı. Yeni hastanede yeri ayrılan ve tadilat çalışmaları başlayan diş polikliniklerin kısa sürede ana binada hizmete girmesi hedefleniyor. Hastane Başhekimi ve Yöneticisi Dr. Mehmet Petriçli ekibi ile birlikte kaynak arayışına da girerken kısa sürede hastaların daha rahat etmesi için taşınma konusunun tamamlanacağının da altını çizdi.

KATTA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Ağız Diş Hastalıkları ve Tedavisi Poliklinikleri için Devlet Hastanesinin 1. katında dahiliye poliklinikleri yanında bulunan geniş alanda çalışmalar başladı. İlçemizde uzun yıllardır Orhangazi İlçe Mezarlığının yanında ki binada hizmet veren diş poliklinikleri, kısa sürede Orhangazi Devlet Hastanesi’ne taşınacak. Konuyla alakalı olarak Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Petriçli; “Diş Polikliniklerimiz kısa sürede hastane bünyesinde hizmet verecek.  Bunla ilgili çalışmaları sürdürüyoruz” dedi. Böylelikle diş poliklinikleri daha hijyen bir ortamda hastalarına hizmet verecek.

ÇALIŞMALARIMIZI ARALIKSIZ SÜRDÜRECEĞİZ

Devlet Hastanesi Başhekimi ve Hastane Yöneticisi Dr. Mehmet Petriçli, Orhangazi ve çevresindeki hastalarımıza en güzel şekilde hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. “Halka hizmet hakka hizmettir” “düşüncesi doğrultusunda hizmet anlayışımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz.  Eksik kadrolarımızın tamamlanmasıyla hastalarımızın ihtiyaç duydukları hizmetleri hastanemiz bünyesinde imkânlarımız ölçüsünde vermeye çalışmaktayız” dedi.

Petriçli, oluşturulan bu yeni üniteler, alınan yeni cihazlar ve poliklinikler sayesinde layık olduğu hizmete ulaşarak, ilçemiz sağlık anlamında eksiksiz bir ilçe konumuna gelecek ve yılların özlemleri sevinçlere dönüşmeye devam edeceğinin altını çizdi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.