Dillere destan düğün

  • Haberin Tarihi: 17 Eylül 2019
  • Bu haber 828 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Dillere destan düğün

Hatice ve Volkan evlendi

Hayatını İzmirli Çelik ailesinin kızı Hatice ile birleştiren Orhangazili Volkan Öztürk’ün düğün töreni adeta davetli akınına uğradı.

İzmir’de yaşayan Hurma ve Atmaca Çelik çiftinin kızı Hatice ile Hanım ve merhum Resul Öztürk’ün oğlu Volkan evlendiler. Çiftin İzmir’de yapılan ilk cemiyetinden sonra Orhangazi’deki düğün töreni hafta sonu Bektaş düğün salonunda yapıldı. Orhangazi’nin yanı sıra, Bursa, İstanbul ve İzmir’den de yüzlerce davetli katıldı.

Hatice ve Volkan’ın salonda kıyılan nikahında şahitliklerini Ensar Öztürk, Doğan Öztürk ve Derya Erdal yaptılar. Öztürk çifti, yüzlerce kişinin davetlinin huzurunda ‘Evet’ diyerek hayatlarını birleştirdi.

Hatice ve Volkan Öztürk’ün düğününde uzun halay halkaları oluşturuldu. Davetliler gece boyunca gönüllerince eğlendi.

SÜRPRİZ PARTİ

Öztürk çiftinin salondaki düğünü akşamın ilerleyen saatlerinde sona erdi. Eğlence bununla da sınırlı kalmadı. Arkadaşları, Hatice ve Volkan için Nadır tesisleri içinde bulunan Osmanlı Kır Çay Bahçesi’nde özel bir organizasyon hazırladı. Meşalelerle karşılanan Öztürk çifti için gökyüzü havai fişeklerle aydınlandı. Hatice ve Volkan’ın mutluluğuna ortak olan yakın dostları burada da halaylar çekti, oyunlar oynadı.

Sabah saatlerine kadar süren düğün sonrası programında davetliler doyasıya eğlendi.

Bizde Tuna Gazete ailesi olarak Çelik ve Öztürk ailelerini tebrik eder, Hatice ve Volkan’a ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.