Danışma meclisine Orhangazi damgası

  • Haberin Tarihi: 3 Aralık 2019
  • Bu haber 505 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Danışma meclisine Orhangazi damgası

Ak Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve AK Parti Genel Başkan yardımcısı Erkan Kandemir’in de katıldığı İl Danışma Meclisi’ne Orhangazi damga vurdu.

Kalabalık bir partili grubu ile danışma meclisine katılan Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatı, Kongre öncesi birlik ve beraberlik mesajı verdi. Toplantıya AK Partili ilçe belediye başkanları ve milletvekilleri katıldı.  Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde saygı duruşunda bulunulması ve Ardından İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlanan toplantı gündemin okunmasıyla devam etti.

Erdoğan telefonla katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Kürsüye Çıktığında  telefonla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı arayarak canlı bağlantı kurdu. Salondaki partililere hitap eden Erdoğan şu ifadeleri kullandı: “Herkesi en kalbi duygularla selamlıyorum. Bursa, özellikle de sanayi konusunda 5 büyük ilimizden bir tanesi. Bursa’dan çıkacak ses çok önemli. Bursa’nın heyecanı çok güzel. Aramıza girmek isteyenlere fırsat vermememiz gerekiyor. Aramıza sızan ve nifak üretmek isteyenler var. Onlara fırsat vermeyelim. Yapacağımız tek şey var, tek millet, tek bayrak. Bir olacağız, kardeş olacağız, biz Türkiye olacağız. Bursa olarak bu konuda hazır olduğunuzu biliyorum.”

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.