CUMHURBAŞKANI’NDAN TEŞEKKÜR MEKTUBU

  • Haberin Tarihi: 17 Şubat 2020
  • Bu haber 255 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
CUMHURBAŞKANI’NDAN TEŞEKKÜR MEKTUBU

AK Parti’de görev yapmış eski il başkanlarıyla sık sık bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski ilçe başkanlarına da mektup göndererek teşekkür etti. Erdoğan Orhangazi’de ilçe başkanlığı yapan Yusuf Korkusuz, Neşet Çağlayan, İsmail Aydın ve Mustafa Kaya’ya da birer teşekkür mektubu göndererek, verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Teşekkür Mektuplarını AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık eski ilçe başkanlarına takdim etti. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski ilçe başkanlarına birer mektup göndererek geçmişte verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kaleme alınan mektuplar Orhangazi’de eski ilçe başkanları Neşet Çağlayan, İsmail Aydın ve Mustafa Kaya’ya ulaştırıldı. Hafta sonu Orhangazi’ye gelen Ak Parti Bursa milletvekili Zafer Işık, AK Parti Orhangazi İlçe başkanı Fahrettin Uludağ ve İl Başkan yardımcısı Gökay Bilir ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektuplarını İsmail Aydın, Neşet Çağlayan, Yusuf Korkusuz ve Mustafa Kaya’ya teslim etti. 

 

AK PARTİ’DE ESKİ E YENİ DİYE BİR KAVRAM YOK

Mektupta Cumhurbaşkanı Erdoğan, fedakarca ve özverili bir şekilde çalışma yapan ilçe başkanlarına teşekkür ederek, “AK Parti’de yeni ve eski diye bir kavram yok, sadece görev değişikliği var.

 

SON NEFESİMİZE KADAR BU DAVANIN BİR ERİYİZ

 

Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Hep birlikte, milletimiz ve yeryüzündeki tüm mazlumlar için umut ışığı haline gelmiş bir davaya hizmet ediyoruz” diyen Erdoğan, “Bu dava, sizin gibi yüreğinde büyük Türkiye idealini taşıyan teşkilat mensuplarımızın omuzlarında yükseliyor ve inşallah yükselmeye de devam edecek. Üstlendiği vazifelerin öneminin bilincinde olan sizler gibi dostlarımız ile omuz omuza çalışmayı nasip ettiği için Rabbime ne kadar hamd etsem azdır” ifadelerini kullandı.

 

HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

 

AK Parti’nin gücünü birlik ve beraberliğinden aldığını ifade eden Erdoğan, “Genciyle yaşlısıyla, erkeğiyle kadınıyla herkesin elini taşın altına soktuğu bir teşkilatın mensuplarıyız. Bu süreçte kimi zaman önemli sorumluluklar üstlenmemiz, kimi zaman fedakarlıklar yapmamız gerekebiliyor. Demokrasimizin güçlenmesi, ülkemizin kalkınması için ‘Güçlü Türkiye’ sevdasıyla görev yaparak göstermiş olduğumuz fedakarlık ve özveri için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımızda Yüce Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.