Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vereceğiz

  • Haberin Tarihi: 8 Haziran 2018
  • Bu haber 224 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vereceğiz

Çavuşoğlu Hürriyet Mahallesi seçim bürosunu açtı

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Orhangazi’de Hürriyet Mahallesinde oluşturulan kendisine ait Seçim bürosunun açılışına katıldı. Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada Orhangazi’nin 24 Haziranda Cumhurbaşkanına en güçlü desteği vereceğine inandığını ifade etti.

Başbakan yardımcısı  Hakan Çavuşoğlu, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin çalışmalarını sürdürüyor. Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu Orhangazi’de Hürriyet Mahallesinde kendisine ait seçim bürosunun açılış törenine katıldı. İl başkanı Ayhan Salman, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ilçe başkan vekili Fahrettin Uludağ ve çok sayıda teşkilat mensubunun katıldığı seçim bürosunda selamlama konuşmasını İlçe başkan vekili Fahrettin Uludağ yaptı. Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, güçlü Cumhurbaşkanı, Güçlü Türkiye, güçlü yerel yönetim anlamına geldiğini belirterek, bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan ve milletvekillerimizden aldığımız güç ile Orhangazi’ye en güzel hizmetleri sunmak için çabalıyoruz dedi.

Çavuşoğlu; Muhalefetin işi yapmak değil yıkmak

Daha sonra kürsüye gelen Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, 24 Haziran seçimlerine az bir zaman kaldığını belirterek, bizlerin bu millete bir sevdası, bizlerin Büyük Türkiye aşkı var. Biz geçmişten aldığımız güçle yatırımları devam ediyoruz. Biz kaybeden nesil olduğumuzu biliyoruz. Gelecek nesillerimizin, gençlerimizin, çocuklarımızın müreffeh bir Türkiye’de adeta dünyanın ilk 10 bir ekonomisi olması için çalışıyoruz dedi. Çavuşoğlu, Ak Parti’nin 2001’de kurulduktan sadece 1 yıl sonra bu milletin teveccühü ile göreve geldiğini ve o tarihten bu yana bu parti ve mensupları çalıştı çabaladı en güzel hizmetleri getirmek için uğraş verdi dedi. Muhalefetin yapmak için değil, yeni projeler için değil, yıkmak için göreve talip olduğunu belirterek, inanıyorum ki bu millet 24 Haziranda Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği verecektir dedi. Konuşmaların ardından Hakan Çavuşoğlu’nun Hürriyet Mahallesindeki seçim bürosunun açılışı yapıldı. Başbakan yardımcısı, açılış sonrasında teşkilat mensupları ile bir araya geldi, Hürriyet Mahallesini gezip vatandaşlarla sohbet etti.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.