ÇOKLAR’A GENEL BAŞKAN DESTEĞİ

  • Haberin Tarihi: 25 Mart 2019
  • Bu haber 194 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ÇOKLAR’A GENEL BAŞKAN DESTEĞİ

31 Mart Yerel seçimlerinin Demokrat Partili Belediye Başkan adayına DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’dan büyük destek geldi. Orhangazi’yi ziyaret eden DP Genel Başkanı Uysal, Çoklar’ın seçim bürosu önünde toplanan partililere seslendi. Uysal, buradaki konuşmasında Orhangazili’lerden Çoklar’a destek olmasını istedi.

Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, seçim gezileri kapsamında dün Orhangazi’ye geldi. Bilecik’teki programının ardından Orhangazi’ye gelen Gültekin Uysal’ı partililer Gölyaka mahallesinde karşıladı. Araç konvoyu ile DP Belediye Başkan adayı Çetin Çoklar’ın Yalova caddesi üzerindeki seçim bürosuna gelen Gültekin Uysal, seçim bürosunda partililerle buluştu.

Çoklar’a destek istedi

Daha sonra seçim bürosunun önünde toplanan partililere seslenen Gültekin Uysal, Türkiye’de başkanlık sistemi için yapılan referandumda hayır için uğraş verdiklerini hatırlatarak, sonrasında ne oldu; İşsizlik çift hanelere, enflasyon çift hanelere, faizler yukarıya dolar yukarıya çıktı. Ülkemiz de bir çıkmazın içine girdi dedi. Gültekin Uysal, Çetin Çoklar’la adaylığı sürecinde sürekli irtibat halinde olduğuna da vurgu yaparak, ilk günden bu yana adayımızın arkasında durduk. Çetin Çoklar “Dünden güzel olacak yarınlar” sloganı ile Orhangazi’yi değiştirmeye yenilemeye aday. Tüm Orhangazililerin Çetin Çoklar’a sahip çıkmasını, ona destek olmasını bekliyorum dedi.

Esnaf ziyareti yaptı

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal seçim bürosundaki konuşmasının ardından partililerle birlikte Cumhuriyet Alanı ve alandaki çay bahçesinde oturan vatandaşlarla sohbet etti, esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.