ÇİFTE REKOR

  • Haberin Tarihi: 4 Nisan 2018
  • Bu haber 1251 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ÇİFTE REKOR

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis seçiminin katılım oranı açıklandı. Buna göre seçimlere yüzde 82 oranında katılımla rekor kırıldı. Ayrıca iki gurubun katılımı ile girilen seçimlere göre; 26 kişi ile bir guruptan en fazla kişi bu seçimde Meclise girdi.

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis seçimlerinin yankıları sürüyor. Önceki gün yapılan ve iki gurubun yarıştığı seçimlerin katılım oranı belirlendi. Buna göre Meclis seçimlerine yüzde 82 oranında katılım sağlandı. Önceki dönemde yüzde 81 ile kırılan katılım rekoru bu seçimde yeniden kırılmış oldu.

 

BAŞARI REKORU

OTSO seçimlerinde ikinci bir rekor daha kırıldı. Daha önce iki grubun yarıştığı seçimlerde meslek guruplarının paylaşımı bu seçimdeki kadar güçlü çıkmamıştı. Nizamettin Taylan Alkan’ın öncülük ettiği ‘Birlikte Güçlüyüz’ ekibi Meclise 4 kişi sokarken, Erol Hatırlı öncülüğündeki grup Meclise 26 kişi sokarak rekora imza atmış oldu.  

 

HATIRLI’DAN TEŞEKKÜR

OTSO seçimlerinin galip gurubunun öncüsü ve yönetim kurulu başkan adayı Erol Hatırlı, seçimlere katılım oranının rekor olduğunu ve teşekkür mesajını sosyal paylaşım sitesi üzerinden duyurdu. Hatırlı, ‘Bugün odamızda % 82 gibi rekor bir katılım oranıyla gerçekleşen ve seçimlerimize katılarak bizlere destek veren siz değerli üyelerimize ekibim ve şahsım adına teşekkür eder, sonuçların odamıza, üyelerimize ve Orhangazi’ ye hayırlı olmasını dilerim.’ ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.