ÇİFTE ACI

  • Haberin Tarihi: 22 Ekim 2018
  • Bu haber 675 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ÇİFTE ACI

Orhangazi’nin tanınmış simalarından Emekli Bankacı Erol Temel (63) annesinin ölümünden saatler sonra geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Anne oğul dün son yolculuğuna uğurlandı. Erol Temel ve Annesi Ayşe Temel’in cenazesinde yakınları gözyaşlarına boğulurken, Temel ailesini sevenleri yalnız bırakmadı.

Orhangazi’nin tanınmış ve sevilen ailelerinden Temel ailesi çifte acı yaşadı. Emekli bankacı Erol Temel’in annesi Ayşe Temel önceki akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Annesinin ölüm haberini alan Erol Temel, anne acısı ile fenalaştı hastaneye kaldırılan Erol Temel’in kalp krizi geçirdiği belirlendi. Orhangazi Devlet Hastanesinde ilk müdahalesi yapılan Erol Temel Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Burada anjiyoya alınan ve daha sonra yoğun bakıma alınan Erol Temel, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak annesinin ölümünden saatler sonra hayatını kaybetti.

Anne oğul son yolculuğa çıktı

Aynı akşam hayatını kaybeden Erol Temel ve Annesi Ayşe Temel, dün öğlen vakti Gazi Orhanbey Camiinde düzenlenen cenaze töreni sonrasında son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede çifte acı yaşayan Temel ailesinin fertleri ve Erol Temel’in oğlu ve kızı gözyaşlarına boğuldu. Erol ve Ayşe Temel’in cenazesine Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Siyasiler, STK temsilcileri ve Temel ailesinin sevenleri katıldı. Anne oğlu Orhangazi yeni mezarlığında yan yana toprağa verildi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.