Çevre odalarla diyaloglar güçleniyor

  • Haberin Tarihi: 6 Haziran 2018
  • Bu haber 110 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Çevre odalarla diyaloglar güçleniyor

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı, Meclis Başkanı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri seçimlerini tamamlayan ve görevlerine başlayan çevre Oda ve Borsalara hayırlı olsun ziyaretlerine devam ediyor.

Önceki gün gerçekleştirilen programda; İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, Yenişehir Ticaret Borsası, Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası ve İznik Ticaret ve Sanayi Odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Ziyaretler çerçevesinde Yönetim Kurullarına hayırlı olsun ve başarı dilekleri iletilirken, çevre oda ve borsalar kendi projelerinden bahsederek görüş alışverişinde bulundular.

Ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı; “Seçimlerini tamamlayan Oda ve Borsalara belli aralıklarla hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Ziyaretlerde gösterilen Misavirperverliklerinden dolayı Oda ve Borsalarımıza teşekkürlerimi iletiyor, Yönetim Kurulu Başkanlarına, Meclis Başkanlarına, Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum. Ortak akıl toplantılarıyla sürekli bir araya geldiğimiz çevre oda ve borsalarımızla bölgemizin ekonomik, ticari ve sosyal gelişimini arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz ziyaretlerin odalarımıza ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.