Cemil Urhan şova hazırlanıyor

  • Haberin Tarihi: 17 Eylül 2019
  • Bu haber 721 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Cemil Urhan şova hazırlanıyor

Türkiye O’nu izleyecek

Yaklaşık 2 yıl önce Orhangazi’ye gelen ve Urhan Spor Salonu’nu açan Cemil Urhan, Ekim ayında ulusal televizyon kanallarının da göstereceği şov programına hazırlanıyor.

1990’lı yıllarda dönemin meşhur program yapımcılarından Sadettin Teksoy, Reha Muhtar başta olmak bir çok televizyon kanalında şov programı yapan Cemil Urhan, 2017 yılında Orhangazi’ye geldi. Spor camiasında yer edinen Urhan, Orhangazi’deki salonunda dövüş sporlarında ülke ve dünya şampiyonlarını da ağırlayarak farkını ortaya koydu. Kısa sürede ilçenin önde gelen merkezlerinden birisi olan Urhan Spor Salonu’nu Orhangazi’ye kazandıran Urhan, şimdilerde yeniden ekranlara çıkmaya hazırlanıyor.

 

GÖSTERİ 07 EKİM’DE

Yaptığı şovlarla bir dönem televizyon ekranlarında geniş yer bulan Urhan, yeniden sahneye çıkıyor. İzleyenlerin yüreğini ağzına getiren Urhan, bu defa şovunu Orhangazi’de yapacak. 7 Ekim’de Cumhuriyet alanında gerçekleşecek olan organizasyon Atv, TV8 gibi ulusal kanallarda gösterilecek.

 

SÜRPRİZ GÖSTERİLER

Türkiye motosiklet şampiyonlarının da yer alacağı organizasyonda 90’lı yıllarda yaptığı inanılmaz şovların yenilerini sahneleyecek olan Urhan, ‘Orhangazi’de bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz. Daha önce televizyon ekranlarında yaptığımız şovlarımızı halkımız canlı canlı izleyebilecek. Buradaki şovuyumuz yine televizyon kanallarından da izlenebilecek.’ dedi.  Orhangazili firmaların da sponsor olabileceği şovun sürpriz gösterilerle dolu geçeceğini ifade eden Urhan, ‘Gösterilerimiz yaklaşık 3 saat sürecek. İzleyenler büyük heyecan yaşayacak’ diye konuştu.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.