ÇAVUŞOĞLU’NDAN DESTEK SÖZÜ

  • Haberin Tarihi: 14 Şubat 2020
  • Bu haber 626 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ÇAVUŞOĞLU’NDAN DESTEK SÖZÜ

Belediye Başkanı Bekir Aydın, beraberinde Orhangazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı ve Sanayi Esnafı Yapı Kooperatifi başkanı ile birlikte Ankara’da önceki dönem başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nu ziyaret ederek ilçede inşa edilmesi planlanan yeni sanayi sitesi ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Çavuşoğlu, kurulacak yeni sanayi sitesi konusunda destek sözü verdi.

Belediye Başkanı Bekir Aydın, AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ, Orhangazi Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turgay Durmuş ve Orhangazi Sanayi Esnaf Yapı Kooperatifi Başkanı Kadir Şimşek ile birlikte önceki dönem Başbakan Yardımcısı ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu başkanı Hakan Çavuşoğlu’nu ziyaret etti.

Gündem yeni sanayi sitesi

Başkan Bekir Aydın ve beraberindeki heyet TBMM’de gerçekleşen ziyarette Hakan Çavuşoğlu’na Orhangazi’de planlanan yeni sanayi sitesi ile ilgili bilgi aktardı. Başkan Aydın, şehir merkezindeki sanayi esnafını şehir dışına taşımak ve esnafa daha rahat faaliyet göstereceği bir alan oluşturmak için çaba harcadıklarını ifade etti.

Çavuşoğlu’ndan destek sözü

Önceki dönem başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ise sanayi esnafının yapacağı bu çalışmaya destek sözü verirken, çalışmaların takipçisi olacağız. İşin Ankara ve Bursa ayağında gerekli desteği verip böylesine bir çalışmanın sonuçlandırılması için uğraşacağız dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.