Çağlayan Şampiyon karatecileri ağırladı

  • Haberin Tarihi: 6 Ağustos 2018
  • Bu haber 171 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Çağlayan Şampiyon karatecileri ağırladı

Denizli’de düzenlenen Haldun Alagaş Uluslararası Karate Turnuvasında 5 birincilik, 5 ikincilik elde eden takım olarak da birinci olan Ramazan Erdoğan Karate Kulübü sporcuları Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti.

Denizli’de yapılan Uluslararası Haldun Alagaş Karate Turnuvasında 5 birincilik, 5’de ikincilik elde eden, takım halinde de Turnuva şampiyonu olan Ramazan Erdoğan Karate ve İhtisas Kulübü sporcuları madalya ve kupaları ile birlikte Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti. Bazı öğrenci velileri ile Antrenör Ramazan Erdoğan’ın da hazır bulunduğu ziyarette başkan Çağlayan şampiyon sporcuları kutladı, daha büyük başarılar için kendilerine düşen ne varsa yapacaklarını ifade etti. Antrenör Ramazan Erdoğan ise başkan Çağlayan’a kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Büyük başarı elde ettiler

Denizli’de düzenlenen Uluslararası Haldun Alagaş Karate turnuvasında Ramazan Erdoğan Karate Kulübünden Faruk Zeytinci, Elif Karagüzel, Yağmur Zeytinci, Adil Polat, Kadir Furkan Genç ve Emir Sözer kategorilerinde birincilik kürsüsüne çıkarken, aynı turnuvada Baran Arslan, İlen Karagüzel, Buse Kızılırmak, Ceyhun Arslan ve Melek Karada kategorilerinde ikinci oldular. Turnuvada Ramazan Erdoğan Karate Kulübü ise takım şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attılar.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.