“Büyük hedefler için yola çıktık”

  • Haberin Tarihi: 23 Ağustos 2017
  • Bu haber 273 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Büyük hedefler için yola çıktık”

 

4 Ekim tarihinde yapılacak Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde adaylığını daha önceden açıklayan Erol Hatırlı, 15 meslek grubunda 30 kişilik meclis üyesi adayı ile basın toplantısı düzenledi. Toplantıda tüm meslek gruplarındaki aday listesini kamuoyuna tanıtan Erol Hatırlı, Orhangazi için çok daha büyük çalışmalar ve hizmetler için yola çıktıklarını ifade etti.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın 4 Ekim tarihinde yapılacak olan meclis seçimleri öncesinde adaylığını daha önceden açıklayan ve grup çalışmasını tamamlayan Erol Hatırlı, aday listesindeki isimlerle birlikte Sakallı Tesisleri’nde düzenlenen akşam yemeği ile basın mensupları ile buluştu.

TEK TEK ADAY LİSTESİNİ TANITTI

Erol Hatırlı, 15 Meslek grubunda 30 kişilik Meclis üyesi adayı ile gerçekleştirdiği basın toplantısında geçmişte oda yöneticiliği yapmış tüm isimlere teşekkür ederek başladı. Erol Hatırlı, oda seçimlerine halen 15’i Oda meclis üyesi olan isimlerin yanı sıra yeni 15 isimle hazırlandıklarını belirterek, daha önceki dönemlerde de meclis üyeliği yapmış olan 8 ismin yer aldığını, 7 yeni ismin de ilk kez meclise aday olacağını vurgulayarak, Hepinizin huzurunda, ilçemize ve odamıza hizmet vermek için aday olan, çoğunluğunun deneyimli ve tecrübeli olduğu, değerli arkadaşlarıma, birlikte bu yola çıktığımız için teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum dedi.

KALKINMA İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Meclis yönetim kurulu başkanlığına aday olan Erol Hatırlı, üyelerin ve ilçenin ticari çevrelerinin kalkınması için faaliyetler yürütmek, projeler üretmek, ilgili konularda her kesim üzerinde etkileşim sağlamak için aday olduklarını da belirterek, geçmiş birikimimiz, geniş vizyonumuz, çalışmalarımız ve bir dizi projelerimizle bu göreve talibiz dedi. Seçimlerde aday olacak diğer isimlere de başarı dileyen Erol Hatırlı, amacımız, yaşadığımız ilçemize, ilimize, ülkemize hizmet etmektir. Kısır çekişmeler ile kendi enerjimizi de, şehrimizin toplumsal enerjisini de boşa harcamak istemiyoruz. Her yiğidin kendine göre bir yoğurt yiyiş tarzı vardır. Biz yalnız işimiz ve bölgemize hizmet ile ilgileniyoruz. Yaptığımız her şey de, aldığımız her kararda, üyelerimize karşı sorumluluğumuz bulunmaktadır. Bu konudaki çalışmalarımızı anlatan kitapçıkları, üyelerimize dağıtıp, üyelerimizden destek isteyeceğiz. Üyelerimizin odamızla ilgili değerli görüşlerini de bire bir kendilerinden alacağız ve değerlendireceğiz.

Üyelerimizden gelen her konuyu ekip çalışması ile gündeme taşıyacağız. Görev süremiz boyunca her üyemize bire bir ulaşmayı hedefliyoruz. Sektörel olarak da üyelerimizi tanımak ve ulusal alanlarda onları tanıtmak için çalışmalar yapacağız. Birlik ve bütünlük yaratmanın öncüsü olacağız.Bu şehrin insanının maddi ve kültürel zenginliğini arttırarak,  refahını arttırmanın yollarını arayacağız. Bizlerin özen gösterdiği en önemli ilke, birlik beraberlik ve dayanışma içinde, bireyselliği öne çıkarmadan, ekip çalışmasına önem vererek, Ortak aklın gücünü sonuna kadar kullanmak olacaktır.“Hedeflerimiz Büyük, Yapacak  çok işimiz var “ dedi.

MECLİS BAŞKAN ADAYI MURAT ÖZTÜRK

Öte yandan Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın 4 Ekimde yapılacak olan seçimlerinde Erol Hatırlı’nın ekibinin Meclis Başkan adayı ise Murat Öztürk olacak. Murat Öztürk halen Oda yönetiminde ikinci başkan olarak görev yapıyor. Basın tanıtım toplantısının son bölümünde Erol Hatırlı ve ekibi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erol Hatırlı, Turizmde en önemli eksiklerin başında konaklama olduğunu bu konuda da oda yönetimi olarak gerekli tüm girişimleri yapacaklarını ifade etti. Erol Hatırlı bir soru üzerine turşuda coğrafi işaret konusuna da değindi. Hatırlı bu konunun uzun vadeli bir çalışma sonrasında belli bir seviyeye getirildiğini belirterek, biz yeni dönemde bu konuda da tüm çalışmaları yaparak Turşunun coğrafi işaret alması için çabamızı sürdüreceğiz dedi.

 

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.