BÜYÜK GALA YAPILDI

  • Haberin Tarihi: 13 Temmuz 2020
  • Bu haber 330 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
BÜYÜK GALA YAPILDI

10 dalda Altın Zeytin Ödülleri sahiplerini buldu

 

Bu yıl 42. düzenlenen Orhangazi Zeytin Festivali’nin Gala Gecesi ve 5. Altın Zeytin Ödül töreni, ünlü tiyatro oyuncuları Meral Konat ve Metin Yıldız sunumu ile Bursa Merinos konferans salonunda gerçekleşti. 10 Kategoride ödüllerin verildiği gece renkli görüntülere sahne oldu. Geceye Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın katılmaması dikkat çekti.

Orhangazi Kaymakamlığı  tarafından organize edilen 5. Altın Zeytin Ödül Töreni ve Gala Gecesi Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Bu yıl 42. düzenlenen Orhangazi Zeytin Festivali kapsamında 10 kategoride ödüller verildi. Ünlü tiyatro oyuncuları Meral Konat ve Metin Yıldız’ın sunuculuğunu yaptığı geceye Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Çelik, CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, Bursa İl Tarım ve Ormancılık Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Şenyürek, Orhangazi’den siyasi parti ilçe başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katılımı ile yapıldı.

ÖDÜLLER PROTOKOL ÜYELERİNDEN

Kısa film ve ödül alanların röportajlarının da yer aldığı ödül töreninde İlk ödülü veren Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz oldu. Yılmaz “ Altın Zeytin ödül töreninin Orhangazi için önemli olduğunu belirterek, gelecekteki yarışmaların Orhangazi’ye faydalarını göreceğiz. Yarışmada yer alan tüm yarışmacılara teşekkür ederim dedi.  Daha sonra 10 dalda zeytin ödülü alan isimlere ödüllerini protokol ve sponsor firma yetkilileri tarafından takdim edildi.

Sponsorlara teşekkür plaketi

Programın son bölümünde ise 5.Altın Zeytin Ödül törenine maddi katkı sağlayan sponsor firmalara protokol üyeleri tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Gala Gecesine sponsor olan kurum ve kuruluşlar ise şunlar; Bursa Büyükşehir Belediyesi, Cargill Fabrikası, Orhangazi TSO, Gemlik Ticaret Borsası, Taşıyıcılar Kooperatifi, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Orhangazi Zeytin İşleme Merkezi (ORZİM), Marzim, Kırpart fabrikası ve Güngör Zeytincilik.

10 kategoride ödül alan isimler

İhracat dalında                                     : Ali Yıldız

Girişimcilik dalında                            : Önder Güzel

Yenilikçilik dalında                            : Halil Sucu

Basılı Eser dalında                               : Erkan Susamcı

Araştırmacı dalında                            : Cemil Hantaş

Kadın Girişimci dalında                    : Nermin Gökduman

Tarımsal Örgütlenme dalında        : Özden Çakır

Tanıtım dalında                                    : Hakan Gökalp

Genç Üretici dalında                          : Fatih Bayram

Zeytine emek veren dalında         : Yakup Bozdağ

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.