BÜYÜK COŞKU

  • Haberin Tarihi: 14 Mart 2019
  • Bu haber 293 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
BÜYÜK COŞKU

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bekir Aydın ve Meclis üyeleri ile Cumhur İttifak’ının Proje tanıtım toplantısı Sakallı Tesislerinde coşkulu ve yoğun bir kalabalığın katılımı ile gerçekleştirildi. Bekir Aydın’ın yaklaşık 1 saat süren proje tanıtım sunumu büyük beğeni toplarken, salonda ellerinde Türk bayrakları ile partililer adaylarına büyük destek oldular.

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bekir Aydın ve meclis üyelerinin yanı sıra Cumhur İttifakı’nın Projelerinin tanıtımının yapıldığı geceye önceki dönem Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Milletvekili Zafer Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ak Parti il başkanı Ayhan Salman, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, eski milletvekilleri, AK Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ, MHP İlçe başkanı Necati Güneş, eski ilçe başkanları ile çok sayıda STK temsilcisi, muhtarlar ve kalabalık bir partili grup katıldı.

Projeleri Bekir Aydın tanıttı

Sakallı Tesisleri’ni dolduran çok sayıda partilinin sloganları ile sahneye çıkan Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Bekir Aydın, sinevizyon eşliğinde yaklaşık 1 saat süren bir sunum gerçekleştirdi. Turizmden sağlığa, eğitimden, alt yapıya, sosyal projelerden kültür ve sanat alanına kadar her konuda hazırlanan 73 kalem projeyi tek tek salonu dolduranlara anlatan Bekir Aydın, gönül belediyeciliği ile 31 Marttan sonra AK Parti Belediyeciliği’nin Orhangazi’de devam edeceğini belirtti. Bekir Aydın, 16 yıllık Ak Parti iktidarı döneminde kamu yatırımlarından belediyecilik yatırımlarına kadar yüzlerce hizmetin Orhangazi’ye kazandırıldığını belirterek, yaparsa yine Ak Parti yapar sloganı ile yollarına devam edeceklerini ifade etti.

Büyükşehir Orhangazi’nin yanında

Daha sonra kürsüye gelen Büyükşehir belediye Başkanı Alinur Aktaş ise Orhangazi’de Bekir Aydın’ın ortaya koyduğu projelere bizler de Büyükşehir olarak her türlü desteği vereceğiz dedi. Alinur Aktaş Bekir Aydın Orhangazi Belediyesi yatırımları, bizler Büyükşehir yatırımları hükümetimiz de kamu yatırımları ile Orhangazi’nin tüm eksikliklerini giderip ilçeyi daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz dedi.

Üçlü sac ayağı önemli

Programda son olarak kürsüye gelen önceki dönem Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ise üçlü sac ayağına dikkat çekerek, Orhangazi’de Bekir Aydın, Bursa’da Alinur Aktaş, Ankara’da ise Recep Tayyip Erdoğan ile hizmet yolculuğumuzu devam ettireceğiz dedi.

Meclis üyesi adaylarının tanıtımı yapıldı

Programın son bölümünde ise Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyesi adayları öz geçmişleri ile tek tek sahneye çağrıldı. Program protokolün meclis üyesi adayları ile birlikte basın mesnuplarına poz vermesi ile sona erdi.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.