BURSASPORLULAR GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

  • Haberin Tarihi: 12 Şubat 2020
  • Bu haber 252 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
BURSASPORLULAR GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

Hafta sonu kongresini yaparak yeni yönetimini seçen Orhangazi Bursasporlular Derneği’nin yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi. Ayrıca derneğin yeni lokalinde Beinsport yayınlarının da yeniden başlatılması ve hafta sonundan itibaren derneğin yeni lokalinde Beinsport yayınlarına başlanacağı kaydedildi.

Orhangazi Bursasporlular Derneği’nde yeni yönetim başkan Çağlar Yalçın başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda görev dağılımını da yapan Bursasporlular Derneği, Bursaspor takımının Yeniden Zirveye sloganı ile başlattığı yükselişi dernek adına da gerçekleştirme kararı aldı. Yönetimin yaptığı ilk toplantıda başkanlığını Çağlar Yalçın’ın yapacağı yönetimde ikinci başkan Birol Yılmaz, Basın Sözcüsü Hasan Bozbey, Muhasip üye ise Utku Deniz olarak belirlendi.

Beinsport yayınları yeniden başlıyor

Dernek başkanı Çağlar Yalçın, Bursasporlular Derneği’nin Orhangazi’de kurulan ilk taraftar derneği olduğunu belirterek, 23 yıllık mazisi olan derneğimizi yeniden ayağa kaldırmak için yönetim kurulu ve tüm Bursaspor sevdalıları ile var gücümüzle çalışacağız dedi. Çağlar Yalçın dernek lokalinin yeni yerinde ve son derece nezih bir ortamda faaliyetlerini de sürdürdüğünü hatırlatarak, dernek lokalimizde bu haftadan itibaren Beinsport Maç yayınlarımızı da başlatıyoruz. Bu konuda hem dernek yöneticilerimize hem de bu konuda bizlere maddi ve manevi destek olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz diye konuştu. Beinsport aboneliğinin yapıldığına vurgu yapan Çağlar Yalçın, başta Bursaspor taraftarlarımız olmak üzere tüm futbolseverleri dernek lokalimizdeki maç yayınlarına bekliyoruz diye konuştu. Bursaspor futbol takımının yanı sıra Basketbol takımımızın maçlarına da minik taraftarları götürmeye başlayacaklarını ifade eden Çağlar Yalçın, hedefimiz Orhangazi’de yeni nesile Bursaspor sevdasını aşılamak, onları sevdalı olduğu takımla buluşturmak dedi.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.