Bursaspor Futbol okulu 5 yıllık sözleşme imzalandı

  • Haberin Tarihi: 6 Temmuz 2020
  • Bu haber 597 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bursaspor Futbol okulu 5 yıllık sözleşme imzalandı

 

Orhangazi’de yıllardır Çağlar Korkmaz ve Hüsnü Canbazoğlu tarafından sürdürülen Orhangazi Futbol Okulu, artık Bursaspor Futbol Okulu olarak hizmet verecek. Hüsnü Canbazoğlu ve Çağlar Korkmaz, Bursaspor Başkanı Mesut Mestan’ın da katıldığı törende Bursaspor ile 5 yıllık sözleşme imzaladılar.

 

Orhangazi’de futbol alt yapısının en önemli oluşumlarından olan ve Beden Eğitimi öğretmenleri Çağlar Korkmaz ve Hüsnü Canbazoğlu tarafından uzun zamandır sürdürülen Orhangazi Futbol Okulu bundan böyle Bursaspor Futbol okulu olarak faaliyetlerini sürdürecek. Orhangazi Futbol Okulunun Bursaspor Futbol okuluna dönüşmesi ile ilgili olarak Çağlar Korkmaz ve Hüsnü Canbazoğlu, hafta sonu futbol okulu öğrencileri ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumunda Bursaspor kulübü ile bir sözleşme imzaladı. Bursaspor kulübü başkanı Mesut Mestan’ın da katıldığı imza töreninde 5 yıllık anlaşma imzalandı.

15 Temmuzdan sonra başlaması bekleniyor

Öte yandan Orhangazi’de Bursaspor Futbol Okulu çalışmalarının ise temmuz ayının ortalarından itibaren başlaması bekleniyor. Korona virüs salgını nedeniyle iptal edilen futbol okulları ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığından tarih açıklaması bekleniyor.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.