Bu gurur Özel Eğitim okulunun

  • Haberin Tarihi: 13 Ocak 2020
  • Bu haber 651 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bu gurur Özel Eğitim okulunun

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Orhangazi Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu’nun tanıtım videosunu resmi sosyal medya hesaplarından paylaşarak okula ve bu eğitime verilen önemi vurguladı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ise kendi şahsi sosyal medya hesabından yine aynı tanıtım videosunu paylaşarak bir de not yazdı.

Milli Eğitim Bakanlığı Orhangazi’de faaliyet gösteren Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu’nun tanıtım videosunu Sosyal medya hesaplarından paylaştı. Orhangazi’de 2009 yılında eğitim hayatına başlayan Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu, tanıtım videosu hazırlayıp videosunu da resmi internet sitesinden yayınladı.

Bakanlık videoyu paylaştı

Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu’nun hazırladığı video, Milli Eğitim Bakanlığı’nın tüm sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Twitter, facebook ve instagramda bulunan Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi sayfalarında yer bulan video kısa sürede milyonlarca beğeni aldı.

Bakan Selçuk’da paylaştı

Bakanlığın sayfalarında yayınlanan kısa tanıtım videosu bir süre sonra ise Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından kendi sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Bakan Ziya Selçuk ayrıca video ile birlikte bir de not paylaştı. Ziya Selçuk sosyal medya hesaplarından paylaştığı notunda şu görüşlere yer verdi; Göreve başlarken hedeflerimizden biri Özel Eğitim meslek okullarını tüm illerimizde açmaktı. Hedefimize ulaştık: 81 ildeyiz. Artık her ilde özel eğitim öğrencilerimiz için okullarımız var. Bu haberi ve mutluluğumu paylaşmak istedim. Emeği geçenlere teşekkürlerimle.  Bakan Selçuk’un paylaşımı da kısa süre içinde binlerce takipçi tarafından beğeni aldı.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.